Strona

Polska Scena FM

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.01.2016 22:52    #191
[quote="SuperZiemniak"]Ja się tam nie przejmuję obraźliwymi komentarzami pod moim adresem, a nawet lubię wdać się w polemikę i na chłodno wypunktować pieniacza ;) W końcu byłem też Super Pi**ą ;)
Staram się nie dawać WL z powodów osobistych, tylko czekam na interwencje kolegi po fachu, żeby nie było właśnie motywu zemsty czy innych tego typu rzeczy. Natomiast co byś zrobił w takim przypadku (miał miejsce ostatnio) - ktoś założył konto, aby wkleić jakiś post mający na celu skłonienie użytkowników do wyjazdu na narty (jakiś camp). Spoko nie mam z tym osobiście problemu, gdyby nie założył 3 różnych tematów w różnych działach. Usunąłem dwa z trzech, napisałem pod postem o unikaniu spamu i dałem +1 jako ostrzeżenie. Brak odzewu. Sytuacja pi kilku tygodniach się powtarza. Dalej głaskać po główce?
Nie mówię już o oczywistych przypadkach jak Danbor i paru innych, którzy byli tu przede mną, a nawet są legendami.[/quote]
Jeśli to jest post reklamowy, to według mnie powinno się usuwać, napisać do użytkownika, że to jest nieakceptowalne, a w przypadku kolejnej próby spamu zbanować. Wiadomo, że to raczej nie jest osoba, która chce być członkiem społeczności, tylko ma na celu reklamowanie czegoś nie związanego z FM. Chyba że byłby to zjazd graczy FM na nartach ;-)

[quote="GokuSSJ25"]Nie wiem, nie zastanawiałem się nad tym. Nie śmieję się tutaj z RM, raczej z naszego "przyjaciela od bugów". Moim zdaniem wyszło całkiem ok. Wiadomo, że nie wyłonisz tym sposobem najlepszego, ale swój cel Mahdi osiągnął. Usprawnić zawsze można, ale ja za dużo piję, żeby się za to zabrać ;)[/quote]
Mam nadzieję, że pijesz chociaż z radości ;-)

// Edytowano 2 razy, ostatni raz 26.01.2016 o godz. 22:54

To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

 GokuSSJ25 Partyzant

Postów: 113
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.01.2015
Skąd: Opatówek
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.01.2016 22:57    #192
Powiem szczerze, że bardziej mnie martwią, te "mistrzostwa" u nas. Nie podoba mi się to. Może to trolling itd. itp., ale nie toniemy żeby chwytać się brzytwy ;p No może zbytnio przesiąkłem dumą Sayiajina :) Źle to wygląda imho.

A to różnie bywa;p Raz tak, raz tak :)

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 26.01.2016 o godz. 22:58

 SuperZiemniak Naczelnik Służb Wywiadowczych

Postów: 1663
Grupa: Moderator
Dołączył: 19.03.2014
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.01.2016 23:04    #193
[quote="GokuSSJ25"]Powiem szczerze, że bardziej mnie martwią, te "mistrzostwa" u nas. Nie podoba mi się to. Może to trolling itd. itp., ale nie toniemy żeby chwytać się brzytwy ;p No może zbytnio przesiąkłem dumą Sayiajina :) Źle to wygląda imho.

A to różnie bywa;p Raz tak, raz tak :)
[/quote]

Troll nie troll, niech mistrzostwa sobie będą. Jest to alternatywa dla tych, którzy nie chcą brać udziału w RM, z różnych powodów, takich jak np.: brak chęci wyjazdu na koniec; ograniczenie zapisów; stawka, która powoduje wzrost kombinatorów itp. itd. To tak jakby inicjatywę Kassiego traktować jako naśladowanie, bo mierzenie się polskich menadżerów powinno się odbywać tylko pod sztandarem RM. No albo projekt romantico traktować jak plagiat.

E: już zamykając temat serwera - tak, ale też jest prawdą, że nie wiedział/nie wie, że jego serwer jest u Niemców, bo to nie u nich zakupił dostęp. To znaczy, że się myliłem nazywając go kłamcą, ale nie w sprawie serwera.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 26.01.2016 o godz. 23:06

 GokuSSJ25 Partyzant

Postów: 113
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.01.2015
Skąd: Opatówek
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.01.2016 23:06    #194
Myślisz, że RM to fail? Nie pytam o wyłonienie mistrza polski. Pytam o ogólny potencjał programu. O propagandę, którą społeczność łyka.

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.01.2016 23:08    #195
Lyka, bo przelicznik 5.88 mają w oczach. I tyle.

 SuperZiemniak Naczelnik Służb Wywiadowczych

Postów: 1663
Grupa: Moderator
Dołączył: 19.03.2014
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.01.2016 23:09    #196
Myślę, że RM to nie fail. Mimo, że pierwsza edycja nie była dopracowana, a poza tym to są, jak to określił Pucek "Mistrzostwa Blogerów", to RM to ciekawa inicjatywa. No, ale nie każdy musi w niej brać udział. Mnie np.: nie ciągnie do takiej rozrywki i to nie z powodu konfliktu charakterów z organizatorem. Po prostu wolę grę offline.

 GokuSSJ25 Partyzant

Postów: 113
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.01.2015
Skąd: Opatówek
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.01.2016 23:13    #197
Bulwa, My jako cmrev powinniśmy być czymś więcej. Nie wiem, nie znam się, przedstawiam swoje zdanie. Ja kompletnie bym zignorował RM. Dla mnie, te "nasze" mistrzostwa podchodzą pod plagiat... Tak jak wspomniałem, jakbyśmy tonęli i chwytali się brzytwy... Taki sygnał został wysłany... Przecież do cmrev chce równać cała 3ka, nie? Chyba, że się mylę i faktycznie coś się dzieje...

Romantico, nie ważne w jaki sposób łyka, ważne, że łyka. Stonka ziemniaczana itd. To już było przecież... Ten sam schemat :)

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 20.03.2016 o godz. 01:39

 SuperZiemniak Naczelnik Służb Wywiadowczych

Postów: 1663
Grupa: Moderator
Dołączył: 19.03.2014
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.01.2016 23:19    #198
rozumiem, ja też nie mogę się wypowiadać jako "my cmrev". Jestem tu modem, od czasu do czasu rzucę talentem albo inną rzeczą, ale odpowiadam za siebie. Dla mnie to jest inicjatywa użytkownika, który może chciał potrollować, zrobił projekt uproszczony, podobny z nazwy i niektórych punktów, ale też założenia ma inne. Może to wyglądać dla niektórych "jak chwytanie się brzytwy", ale nie jest tak źle. Dzięki temu powstały (jak dobrze zauważyłem) trzy nowe, dobre blogi, które pewnie staną się serią. To już wartość dodatnia tej inicjatywy.

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.01.2016 23:22    #199
Rozumiem te wątpliwości. Jednak mając konto na MFM, czy nie mając konta na MFM pisałem, że nie podoba mi się zbanowanie Mahdiego. No i też nie podoba mi się gdy on banuje innych, ale już to wielokrotnie powiedziałem. Tutaj są dwie strony konfliktu.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 08.06.2016 o godz. 12:17

To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

 GokuSSJ25 Partyzant

Postów: 113
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.01.2015
Skąd: Opatówek
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.01.2016 23:27    #200
No z początku ja byłem przekonany, że ryjemy z RM. Później się okazało, że nie. Wg mnie powinniśmy pokazać siłę! Jak już kiedyś napisałem "Bezapelacyjnie do samego końca, mojego lub jej." Nie będę się starał być mądrzejszy niż szefostwo. Było już pisane, że blogi, manifesty czy jak to ch... zwał, to setny ułamek tej strony. Takie działanie jakie ma miejsce teraz, to dla mnie pokaz słabości. Pokażcie jaja chłopaki!

Proponuję przyhamować bajer i jednak wykropkować mięcho w wypowiedzi - następnym razem ;). pzdr, zachi

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 26.01.2016 o godz. 23:32

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.