Strona

Polska Scena FM

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.01.2016 15:06    #231
[quote="Pucek"]Nie, ja nikogo nie będę stawiał przed publicznym głosowaniem w takiej sprawie. Umiejętność wybaczania to sposób życia. Nie uważam, że akt wybaczania musi być poprzedzony upokarzaniem winnego*.

*winnego w rozumieniu części osób[/quote]

Pucek, wytłumacz mi bo jednego nie rozumiem. Masz odblokowane konto na MFM, to czemu chcesz usilnie zmienić decyzję względem mahdiego? Pokazano Ci palcem przykłady, że ten facet się nie zmienił ( nie sprzed pół roku czy roku, ale sprzed kilku dni), a Ty dalej w to brniesz. Gdy zacząłeś się udzielać przed banem na FMrev wspominałeś coś o zdjęciu bana mahdiemu, gdy dostałeś tam bana - w tej sprawie zamilkłeś, a gdy już na MFM bana nie masz, to znów ta śpiewka. Weż się zdecyduj.

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.01.2016 15:25    #232
Co do mojego konta, to robiłoby na mnie wrażenie tylko gdyby ktoś mi zabrał te w Pekao, PKO i WBK, a nie na MFM. Widzisz poszczególne elementy, nie zauważając całej układanki. Pracujemy nad porozumieniem na polskiej scenie, której głównym fundamentem ma być połączenie FM Revolution i Centrum FM. MFM rozpoczęło współpracę z Centrum FM i FM Tube. Nie chcę, żeby jakieś błahostki, którymi są bany w tym przeszkadzały.
To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.01.2016 15:37    #233
Pucek. Mysle ze na szczescie "gora" nie podziela Twego zdania, ale moge sie mylic.

 Nascimento1998 Partyzant

Postów: 1403
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.03.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.01.2016 17:33    #234
Dla jasności, bo mój temat dziś tu się delikatnie przewijał, jestem odbanowany od kilkunastu dni, choć sam dostrzegłem to dopiero dzisiaj, po jednym z postów SuperZiemniaka.

To tak w kwestii wyjaśnienia tej sprawy. Pozdrawiam.

 Marjo_O Partyzant

Postów: 161
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.11.2010
Skąd: wieś;) Pieski
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.01.2016 19:21    #235
Ten Goku to niby Goku, ale bardzo podejrzliwy ;) Mój pomysł (nie "nasz", bo redakcja i inni nie mają tu nic do rzeczy; jestem tu bogiem jak Mahdi na MFM i tak samo rozdaję bonusy albo minusy według własnych kryteriów) nie jest trollingiem (no może był małym puszczeniem oka do wszystkich napinaczy internetowych, którzy spinali się jak plandeka na żuku o grę w Excela i piłkarzy :P), tylko realną zabawą, w którą nawet ktoś się bawi. Zapraszam nawet tych pijących, bo teksty po pijaku mogą być bardzo poetyckie :D Grać i pisać!

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.01.2016 20:17    #236
[quote="romantico"]Pucek. Mysle ze na szczescie "gora" nie podziela Twego zdania, ale moge sie mylic.[/quote]
Chcę zachować się szczerze i mam nadzieję, że nie zepsuje to naszych relacji - jakiekolwiek one są tutaj tylko na tej stronie, to uważam, że masz obsesję na punkcie Mahdiego. Przeholowałeś w tej kwestii w pewnym momencie, nie wiem jakie jest konkretne i osobiste źródło konfliktu, ale po co to ciągnąć?
To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.01.2016 20:59    #237
[quote="Pucek"][quote="romantico"]Pucek. Mysle ze na szczescie "gora" nie podziela Twego zdania, ale moge sie mylic.[/quote]
Chcę zachować się szczerze i mam nadzieję, że nie zepsuje to naszych relacji - jakiekolwiek one są tutaj tylko na tej stronie, to uważam, że masz obsesję na punkcie Mahdiego. Przeholowałeś w tej kwestii w pewnym momencie, nie wiem jakie jest konkretne i osobiste źródło konfliktu, ale po co to ciągnąć?[/quote]

Obsesję? Tak, fanatyczna :-)
Pucek, to nie ja z nim wymieniam prywatną korespondencję, po której zmieniam zdanie z jednego na drugie, bo on tam obiecał, groził czy coś innego. Śmieszy mnie to co czytam na MFM ( kiedyś ten sposób był testowany na FMrev), gdzie pisze o czymś na forum, a później tekst " masz wiadomość na priv" i człowiek zmienia na jakiś temat zdanie; ostatnio było to w kwestii Michellagi, ale jak mnie pamięć nie dziwi, Ty też wspominałeś jakiś czas temu o kwitnącej korespondencji.
Ja tego nie ciągnę - ja w przeciwieństwie do niektórych pamiętam " że wiele razy zgwałcił zasady będące podstawą tego serwisu". I zamiast za to przeprosić, to woli oskarżać innych.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 27.01.2016 o godz. 20:59

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.01.2016 21:02    #238
Staram się mieć tylko pozytywny wpływ na problematyczną sytuację, którą zauważyłem. W sumie to tyle :)
To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

 paweldemon Partyzant

Postów: 223
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.09.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.01.2016 21:03    #239
"To za duże słowa. Przecież jesteśmy czytelnikami stron o Football Managerze, zwykłej gry komputerowej. Potrzebujemy więcej normalności, życzliwości, serdeczności, chęci współpracy i pomocy, wspólnej gry. Uważam, że banowanie członków naszej społeczności to błąd i chciałbym, żeby FM Revolution jako oficjalna strona wprowadzała też takie rozsądne standardy - gdzie indziej banują, to trudno, ale tutaj powinniśmy pokazywać dojrzałość, wykazywać chęć porozumienia, podpowiadać innym stronom ze względu na bycie najstarszym aktywnym serwisem i największym co zrobić, jak się zachowywać, a nie pokazywać, że wieczny ban to dobre rozwiązanie, jeśli z kimś trudno sobie poradzić. Wiem, że w tamtej chwili zbanowanie wydawało się rozsądnym rozwiązaniem dla uspokojenia emocji, ale wydaje mi się, że ten najgorszy czas już minął."

Mój mistrz...

Romantico, nie wiem jak Ty, ale ja od kilkunastu ostatnich postów Mr Pucka czytam między wierszami..."O mój boże, ciągle wspinam się na szczyty hipokryzji, a mimo to Mahdi nie chce mi cofnąć bana...muszę być cierpliwy, taki wielki projekt nie może ruszyć beze mnie...nie mogę nawet napisać żadnego frazesu o ulepszeniu RM i później przypisywać sobie całego zaszczytu..."

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.01.2016 21:07    #240
[quote="Pucek"]Staram się mieć tylko pozytywny wpływ na problematyczną sytuację, którą zauważyłem. W sumie to tyle :)[/quote]

Pucek, lepiej poczytaj sobie o Tamagotchi, bo o Mahdim już za wiele zostało powiedziane.
Ten serwis ma swoją tożsamość zbudowaną na wielu gorszych i lepszych osobowościach niż Łukasz. Mahdi tak jak Ja jest kroplą w historii tego serwisu.

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.