Strona

Polska Scena FM

 PavS Partyzant

Postów: 251
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.01.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.01.2016 13:06    #221
Po tym jak sam doświadczyłem tego za co można od Mahdiego dostać bana, to chyba ostatnią rzeczą jaka jest tu potrzebna to jego odbanowanie. Stworzył swoją piaskownicę gdzie może bawić się według swoich zasad to nich tam zostanie.

 Maciejusz Partyzant

Postów: 858
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.02.2009
Skąd: Łęczyca, Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.01.2016 13:09    #222
[quote="Yrkomm16"][quote="Maciejusz"]A dostaniesz zgodę od Pana Adama na bycie Naczelnym Rev i Prezesem RM? Przecież jesteś naturalnym następcą Ceyvola, którego prędzej czy później zdetronizujesz[/quote]

(śmiech)[/quote]

Mało jeszcze wiesz o życiu i planach Bolsona na przyszłość Mój Drogi :)

A że jesteśmy najlepszymi przyjaciółmi z Bolsem, to wiem o wiele więcej niż Ci się wydaje :)

@Pucek

Daj mi namiary na Twojego dilera! Ta Warszawa ładnie Ci banie zryła :D

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.01.2016 13:12    #223
Dla mnie to po prostu normalna strona o grze komputerowej. Nie wiem co to za utopia, żeby kogoś odbanować i jeśli będzie uporczywie, pomimo upomnień i próby wpłynięcia na zmianę zachowania dalej kontynuował, to zbanować na nowo, a jeśli będzie zachowywał się w ramach regulaminu, to będzie ok.
To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

 Maciejusz Partyzant

Postów: 858
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.02.2009
Skąd: Łęczyca, Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.01.2016 13:17    #224
Temat był wałkowany już milion razy i decyzja zapadła, więc nie ma sensu odgrzewać starego kotleta.

 SuperZiemniak Naczelnik Służb Wywiadowczych

Postów: 1663
Grupa: Moderator
Dołączył: 19.03.2014
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.01.2016 13:19    #225
Niestety dla mnie też to trochę nierealnie brzmi, coś na kształt "Zgwałcił 16-letnią dziewczynkę, ale szum medialny, złamał prawo, zamknijmy gada, bo mu się należy.... <pół roku-rok później> A co on w ogóle zrobił? Nie pamiętam... Zgwałcił nieletnią? Eeee tam, dziewczyna pewnie prowokowała, prawie dorosła, sex dozwolony od 15 roku życia. Wypuśćmy go teraz, zamiast za 10 lat".

Oczywiście wyolbrzymiam, ale tylko po to, żeby pokazać jak to wygląda. Mahdi od dawna (wklejony manifest przez Romantico) straszył ludzi sądem, uważał się za najdojrzalszego na świecie, przez co się wywyższał ponad miarę i ich obrażał, nawet w sposób bardziej wyrafinowany niż używanie bluzgów (czyli według mnie jeszcze gorzej, bo na chłodno), a także reklamował usilnie swoją inicjatywę (już po burzy), po czym temu zaprzeczał i mimo, tego że wiele zrobił i napisał, to za bardzo chciał się wybić w górę. Trudno się z nim porozumieć, bo bardzo często bierze wszystko nazbyt poważnie i to go uraża. Nie można być świętszym od papieża.

No, a Nasci... przecież on ma dostęp do konta, WL było tymczasowe. Chociaż obaj Panowie raczej nie odwiedzą ani nie napiszą nic na naszej stronie, bo tam mają swoją robotę.
Podsumowując - bany są potrzebne, nie w nadmiarze, ale zawsze. Nie tylko dla piratów. Baa sam Mahdi do tego nawoływał, choć on przesadza i z wartością kar (2 tygodnie, miesiąc, trzy miesiące, usunięcie konta), i z powodami do dawania banów. Tyle.

E: ej no Maciejusz, zostaw Warszawę w spokoju, bo Ci wypomnę strażaka/tancerza erotycznego z Łodzi ;)

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 27.01.2016 o godz. 13:20

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.01.2016 13:23    #226
[quote="Pucek"]Dla mnie to po prostu normalna strona o grze komputerowej. Nie wiem co to za utopia, żeby kogoś odbanować i jeśli będzie uporczywie, pomimo upomnień i próby wpłynięcia na zmianę zachowania dalej kontynuował, to zbanować na nowo, a jeśli będzie zachowywał się w ramach regulaminu, to będzie ok.[/quote]

Taaa, i by dalej miał powód odo narzekania na Nas na swojej stronie. Pucek, szacun za tą wiarę w człeka, ale ta wiara na glinianych nogach jest zbudowana.

 Tymi92 Partyzant

Postów: 19
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.05.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.01.2016 14:13    #227
[quote]Drogi Super Ziemniaku; jak widzisz Mahdi nie kłamie.

Nie tylko w tej w sprawie, ale w żadnej innej.[/quote]
Pozdrawiam z podłogi :D

 Maciejusz Partyzant

Postów: 858
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.02.2009
Skąd: Łęczyca, Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.01.2016 14:28    #228
Pyrka coś mnie zatem ominęło? Przypomnij, bo nie pamiętam xD

 SuperZiemniak Naczelnik Służb Wywiadowczych

Postów: 1663
Grupa: Moderator
Dołączył: 19.03.2014
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.01.2016 14:35    #229
[quote="Maciejusz"]Pyrka coś mnie zatem ominęło? Przypomnij, bo nie pamiętam xD[/quote]

mnie chyba też trochę rzeczy umknęło, bo raz odpowiedziałem Mahdiemu, raz Yrkommowi, który nie mam pojęcia co wyprawia, a skończyło się na takim tekście, propozycji rozmowy pw (już kiedyś miałem przyjemność) i zaproszeniem na FB. Nie wiem co się dzieje. Niestety, do znajomych przyjmuję osoby, które znam osobiście i to przez jakiś czas utrzymywałem z nimi kontakt.
Btw. Pucek, jeżeli tak uważasz, to napisz manifest o banach lub ban o manifestach, opisz swój punkt widzenia i załącz sondę o uwolnienie Mahdiego z okowów WL. Niech się ludzie naklikają i wypowiedzą.

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.01.2016 14:53    #230
Nie, ja nikogo nie będę stawiał przed publicznym głosowaniem w takiej sprawie. Umiejętność wybaczania to sposób życia. Nie uważam, że akt wybaczania musi być poprzedzony upokarzaniem winnego*.

*winnego w rozumieniu części osób

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 27.01.2016 o godz. 14:53

To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.