Strona

Polska Scena FM

 Bolson Minister ds. Nagłych

Postów: 4270
Grupa: Moderator
Dołączył: 14.01.2010
Skąd: Lubin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.01.2016 00:03    #211
sprawy strony to nie mój interes, w moich kompetencjach będzie wyłącznie Rozgrywka Mistrzów
Frankly, I don't give a damn.
OH YEAH https://www.youtu(...)RVTTntoI
CREAM OF THE CROP https://www.youtu(...)Bjl3MWWs

 Maciejusz Partyzant

Postów: 858
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.02.2009
Skąd: Łęczyca, Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.01.2016 00:39    #212
[quote="Bolson"]sprawy strony to nie mój interes, w moich kompetencjach będzie wyłącznie Rozgrywka Mistrzów[/quote]

A dostaniesz zgodę od Pana Adama na bycie Naczelnym Rev i Prezesem RM? Przecież jesteś naturalnym następcą Ceyvola, którego prędzej czy później zdetronizujesz :P

 GokuSSJ25 Partyzant

Postów: 113
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.01.2015
Skąd: Opatówek
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.01.2016 00:40    #213
Tak po Bristolsku "don't count your chickens before they're hatched" :) Jak bardzo jesteś po..bany, tak jesteś normalny w porównaniu z "elytą z sondu". Życzę powodzenia i samych sukcesów na nowej drodze życia. Koniec końców... Mahdi bez Bolsona jest jak Lipski bez Siary :)

Wykropkowałęm:) Nie bądź zazdrosny o Bronka :)

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 27.01.2016 o godz. 00:41

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.01.2016 11:06    #214
[quote="Pucek"]Rozumiem te wątpliwości. Jednak mając konto na MFM, czy nie mając konta na MFM pisałem, że nie podoba mi się zbanowanie Mahdiego. No i też nie podoba mi się gdy on banuje innych, ale już to wielokrotnie powiedziałem. Tutaj są dwie strony konfliktu.[/quote]

Na szczęście władca MFM tu nierządzi i mogę rzec, że zbanowanie mahdiego potylu latach jego panoszenia się tutaj było bardzo dobrym posunięciem.
A dla przypomnienia polecam lekki powrót do przeszłości:

http://mahdi(...)ona.html

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 08.06.2016 o godz. 12:17

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.01.2016 11:12    #215
[quote="romantico"][quote="Pucek"]Rozumiem te wątpliwości. Jednak mając konto na MFM, czy nie mając konta na MFM pisałem, że nie podoba mi się zbanowanie Mahdiego. No i też nie podoba mi się gdy on banuje innych, ale już to wielokrotnie powiedziałem. Tutaj są dwie strony konfliktu.[/quote]

Na szczęście władca MFM tu nierządzi i mogę rzec, że zbanowanie mahdiego potylu latach jego panoszenia się tutaj było bardzo dobrym posunięciem.
A dla przypomnienia polecam lekki powrót do przeszłości:

http://mahdi(...)ona.html[/quote]
Hmm, ja na pewno nie należę do osób strachliwych, ale nie uważam, że Mahdi komuś tutaj zagrażał. Nie widzę też objawów jakiejś jego negatywnej działalności na FM Tube czy Centrum FM. Przeszłość przeszłością, nie należy jej zapominać, ale nie można też ciągle żyć przeszłością.

// Edytowano 2 razy, ostatni raz 08.06.2016 o godz. 12:17

To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

 Yrkomm16 Partyzant

Postów: 348
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.06.2014
Skąd: Nowy Dwór Mazowiecki
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.01.2016 11:44    #216
[quote="Maciejusz"]A dostaniesz zgodę od Pana Adama na bycie Naczelnym Rev i Prezesem RM? Przecież jesteś naturalnym następcą Ceyvola, którego prędzej czy później zdetronizujesz[/quote]

(śmiech)

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 27.01.2016 o godz. 11:45

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.01.2016 11:51    #217
Pucek, to czemu ludzie pamiętają o stanie wojennym, o II wojnie światowej, o Stalinie, Hitlerze, o rewolucji francuskiej?
Czemu wyciągają z niej wnioski i bronią się przed powtórką?
Zauważ, że to mahdi wiele razy odchodził z płaczem, przy czym obrażał wiele ważnych tu osób. Nikt go nie wyrzucał. Teraz gdy ma swoich wyznawców, będzie na każdym kroku trąbił jaki to osiągnął sukces. Pierdnięcie Kassiego czy Piotra Sebastiana będzie obwieszczane światu jakim to jest wydarzeniem.
Ba, te jego zapowiedzi o oddaniu władzy w RM. Nawet gdyby dał pstryczka w nos i wybrał Bolsona- chyba zapominamy, że publikacje będą na jego stronie - za krytykę ban, za "śmiesznego" ban, za wszystko ban, bo przecież ON wydawca i zbawiciel.

 Bolson Minister ds. Nagłych

Postów: 4270
Grupa: Moderator
Dołączył: 14.01.2010
Skąd: Lubin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.01.2016 12:11    #218
[quote="Yrkomm16"][quote="Maciejusz"]A dostaniesz zgodę od Pana Adama na bycie Naczelnym Rev i Prezesem RM? Przecież jesteś naturalnym następcą Ceyvola, którego prędzej czy później zdetronizujesz[/quote]

(śmiech)[/quote]
jakiś problem? :)
Frankly, I don't give a damn.
OH YEAH https://www.youtu(...)RVTTntoI
CREAM OF THE CROP https://www.youtu(...)Bjl3MWWs

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.01.2016 12:40    #219
[quote="romantico"]Pucek, to czemu ludzie pamiętają o stanie wojennym, o II wojnie światowej, o Stalinie, Hitlerze, o rewolucji francuskiej?
Czemu wyciągają z niej wnioski i bronią się przed powtórką?
Zauważ, że to mahdi wiele razy odchodził z płaczem, przy czym obrażał wiele ważnych tu osób. Nikt go nie wyrzucał. Teraz gdy ma swoich wyznawców, będzie na każdym kroku trąbił jaki to osiągnął sukces. Pierdnięcie Kassiego czy Piotra Sebastiana będzie obwieszczane światu jakim to jest wydarzeniem.
Ba, te jego zapowiedzi o oddaniu władzy w RM. Nawet gdyby dał pstryczka w nos i wybrał Bolsona- chyba zapominamy, że publikacje będą na jego stronie - za krytykę ban, za "śmiesznego" ban, za wszystko ban, bo przecież ON wydawca i zbawiciel.[/quote]

To za duże słowa. Przecież jesteśmy czytelnikami stron o Football Managerze, zwykłej gry komputerowej. Potrzebujemy więcej normalności, życzliwości, serdeczności, chęci współpracy i pomocy, wspólnej gry. Uważam, że banowanie członków naszej społeczności to błąd i chciałbym, żeby FM Revolution jako oficjalna strona wprowadzała też takie rozsądne standardy - gdzie indziej banują, to trudno, ale tutaj powinniśmy pokazywać dojrzałość, wykazywać chęć porozumienia, podpowiadać innym stronom ze względu na bycie najstarszym aktywnym serwisem i największym co zrobić, jak się zachowywać, a nie pokazywać, że wieczny ban to dobre rozwiązanie, jeśli z kimś trudno sobie poradzić. Wiem, że w tamtej chwili zbanowanie wydawało się rozsądnym rozwiązaniem dla uspokojenia emocji, ale wydaje mi się, że ten najgorszy czas już minął.
To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.01.2016 12:46    #220
Pucek, wierzysz w utopię.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 27.01.2016 o godz. 12:47

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.