Strona

Polska Scena FM

 Maciejusz Partyzant

Postów: 858
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.02.2009
Skąd: Łęczyca, Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.01.2016 21:11    #241
[quote="romantico"][quote="Pucek"][quote="romantico"]Pucek. Mysle ze na szczescie "gora" nie podziela Twego zdania, ale moge sie mylic.[/quote]
Chcę zachować się szczerze i mam nadzieję, że nie zepsuje to naszych relacji - jakiekolwiek one są tutaj tylko na tej stronie, to uważam, że masz obsesję na punkcie Mahdiego. Przeholowałeś w tej kwestii w pewnym momencie, nie wiem jakie jest konkretne i osobiste źródło konfliktu, ale po co to ciągnąć?[/quote]

Obsesję? Tak, fanatyczna :-)
Pucek, to nie ja z nim wymieniam prywatną korespondencję, po której zmieniam zdanie z jednego na drugie, bo on tam obiecał, groził czy coś innego. Śmieszy mnie to co czytam na MFM ( kiedyś ten sposób był testowany na FMrev), gdzie pisze o czymś na forum, a później tekst " masz wiadomość na priv" i człowiek zmienia na jakiś temat zdanie; ostatnio było to w kwestii Michellagi, ale jak mnie pamięć nie dziwi, Ty też wspominałeś jakiś czas temu o kwitnącej korespondencji.
Ja tego nie ciągnę - ja w przeciwieństwie do niektórych pamiętam " że wiele razy zgwałcił zasady będące podstawą tego serwisu". I zamiast za to przeprosić, to woli oskarżać innych.[/quote]

@romek

Ja myślę, że to nie obsesja tylko miłość platoniczna przez Ciebie przemawia :D

 Nascimento1998 Partyzant

Postów: 1403
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.03.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.01.2016 21:13    #242
[quote="romantico"][quote="Pucek"]Staram się mieć tylko pozytywny wpływ na problematyczną sytuację, którą zauważyłem. W sumie to tyle :)[/quote]

Pucek, lepiej poczytaj sobie o Tamagotchi, bo o Mahdim już za wiele zostało powiedziane.
Ten serwis ma swoją tożsamość zbudowaną na wielu gorszych i lepszych osobowościach niż Łukasz. Mahdi tak jak Ja jest kroplą w historii tego serwisu.[/quote]

Miałem się nie udzielać, ale napiszę komentarz w odniesieniu do Twojego powyższego cytatu, Romantico. Wydaje mi się, że Puckowi chodzi dokładnie o taki rodzaj zachowania, jaki ukazałeś w tym momencie. Nikt nie karze Ci być pro Mahdi, ale zobacz - kolejny komentarz a Ty znowu do niego nawiązujesz i w pewnym sensie go degradujesz. Do czego to zmierza? Moim zdaniem do niczego.

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.01.2016 21:18    #243
[quote="Maciejusz"][quote="romantico"][quote="Pucek"][quote="romantico"]Pucek. Mysle ze na szczescie "gora" nie podziela Twego zdania, ale moge sie mylic.[/quote]
Chcę zachować się szczerze i mam nadzieję, że nie zepsuje to naszych relacji - jakiekolwiek one są tutaj tylko na tej stronie, to uważam, że masz obsesję na punkcie Mahdiego. Przeholowałeś w tej kwestii w pewnym momencie, nie wiem jakie jest konkretne i osobiste źródło konfliktu, ale po co to ciągnąć?[/quote]

Obsesję? Tak, fanatyczna :-)
Pucek, to nie ja z nim wymieniam prywatną korespondencję, po której zmieniam zdanie z jednego na drugie, bo on tam obiecał, groził czy coś innego. Śmieszy mnie to co czytam na MFM ( kiedyś ten sposób był testowany na FMrev), gdzie pisze o czymś na forum, a później tekst " masz wiadomość na priv" i człowiek zmienia na jakiś temat zdanie; ostatnio było to w kwestii Michellagi, ale jak mnie pamięć nie dziwi, Ty też wspominałeś jakiś czas temu o kwitnącej korespondencji.
Ja tego nie ciągnę - ja w przeciwieństwie do niektórych pamiętam " że wiele razy zgwałcił zasady będące podstawą tego serwisu". I zamiast za to przeprosić, to woli oskarżać innych.[/quote]

@romek

Ja myślę, że to nie obsesja tylko miłość platoniczna przez Ciebie przemawia :D[/quote]

Zróbmy towarzyski FM 2016 Draft z Mahdim, to będziemy mieli hitową oglądalność na Twitchu :P

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 27.01.2016 o godz. 21:18

To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

 Maciejusz Partyzant

Postów: 858
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.02.2009
Skąd: Łęczyca, Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.01.2016 21:25    #244
@Pucek

Jeśli będzie w nim uczestniczył mój Przyjaciel Bolson to ja jestem za! :D

 bartekr Młody aktywista

Postów: 1728
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.08.2009
Skąd: ZCH/FSD
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.01.2016 21:27    #245
Ja też mogę uczestniczyć. (śmiech)
"Możemy mieć zastępcę Giggsa, Scholesa czy Ronaldo, ale nigdy nie zastąpimy Sir Alexa Fergusona" - Eric Cantona

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.01.2016 21:28    #246
To było exxxtra
To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.01.2016 22:09    #247
Miałoby być: To byłoby exxxtra

Od razu mówię, że wtedy wejdę nawet na TS-a :D
To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.01.2016 22:49    #248
Ja jestem za meczem towarzyskim użytkownicy - redakcja !!!
zostawmy na razie mahdiego w spokoju.

 Maciejusz Partyzant

Postów: 858
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.02.2009
Skąd: Łęczyca, Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.01.2016 22:51    #249
@romantico

Był już taki mecz. Grał Ceyvol i Bolson :)

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.01.2016 22:59    #250
Na razie chętni to: ja, Maciejusz, bartekr, Nascimento, a Mahdi ma dać mi odpowiedź.
To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.