Strona

Polska Scena FM

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.01.2016 00:13    #271
[quote="Pucek"]Nie wypełniam kluczowych cech populisty, więc nim nie jestem. Myślę, że używasz wobec mnie określenia, którego znaczenia nie znasz. Poza tym odniesienie się do mnie, że "siedzę do połowy w dupie emigranta" świadczy bardziej o tym, że jesteś po prostu chamem.[/quote]

Pucek, jednak Brudas ma dużo racji. Tak jak wcześniej pisałem. Najpierw mahdi cacy, gdy dostałeś bana - mahdi zły. a teraz gdy odblokował konto znów mahdi cacy. Jak dla mnie chcesz dla dobra ogółu wybielić kogoś, kto wybielony w dużej mierze sam nie chce być.
Nawet z tym "meczem" - już uzgadniałeś warunki.

 Maciejusz Partyzant

Postów: 858
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.02.2009
Skąd: Łęczyca, Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.01.2016 00:16    #272
[quote="Brudas"][quote="Pucek"]Poza tym odniesienie się do mnie, że "siedzę do połowy w dupie emigranta" świadczy bardziej o tym, że jesteś po prostu chamem.[/quote]

Yyy no jakbyś tego nie stwierdził to musiałbym się zastanowić nad Twoją inteligencją :* Ale widzę wszystko w normie :P

Poza tym myślę, że przez starą znajomość przemilczałem którą połową :D[/quote]

@Pucek

Hameryki to Ty nie odkryłeś twierdząc, że Brudi to cham, a w dodatku kur*a, pi**a, dziw*a, szm*ta :D Oczekując komentarza na poziomie trafiłeś na złego użytkownika <3

I zgodzę się ze słowami Romantico :)

 Jacko Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 6993
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.06.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.01.2016 02:53    #273
A widze ze Mahdariasz szuka frajera na cały rok. Jak juz nawet Romantico sie zczail... Jak juz nawet Mahdariasz sie wykręcił to ten projekt raczej swiata nie zawojuje. Inna sprawa ze jego demona jest wielka uciążliwość. Te opisy sezonów, potem tez ze strony organizatora. Co to ma wspólnego z funem?
"Powinni zrobić tak... żeby było dobrze" - Nikodem Dyzma

 Lucas. Partyzant

Postów: 608
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.05.2010
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.02.2016 20:20    #274
Przepraszam, że po raz kolejny tutaj piszę, bo myślę, że każdy jest znudzony tym tematem, jednak po prostu muszę przedstawić sytuację, która miała przed chwilą miejsce.

Nieco ponad dwa tygodnie temu zostałem zbanowany za nazwanie p. Czyżyckiego 'śmiesznym'. Po odbyciu kary w temacie nazwanym 'Ogólna dyskusja' napisałem post odwołujący się do mojego ukarania przez p. Czyżyckiego. Napisałem długą litanię, zawierającą screeny z wypowiedziami moimi (za które dostałem bana), wypowiedziami ludzi wyzywających użytkowników tej strony (obeszło się bez bana) oraz, wisienka na torcie, post p. Czyżyckiego, który wyzywał użytkowników tej strony, Pucka i romantico. Zacytowałem nawet z SJP wyjaśnienie słowa 'śmieszny', bo może bristolskie powietrze ograniczyło komuś dostęp do ojczystego słownictwa. Zostałem oskarżony o offtop i wyproszony z tematu. Rozumiecie, offtop w temacie do ogólnej dyskusji niezwiązanej z artykułami! xD

Nie dałem za wygraną i powtórzyłem swoje zapytania (1/ o punkt w regulaminie, który złamałem, 2/ o innych moderatorów i czy mogą się wypowiedzieć w kwestii odwołania, 3/ o brak kary dla użytkownika o nicku Mahdi i kilka innych. Niestety nie dane mi było zobaczyć odpowiedzi, ponieważ wszelkie posty (również innych użytkowników, którzy uczestniczyli w rozmowie) zostały USUNIĘTE, a moje konto zostało ZBANOWANE po raz drugi! xD

Ostatni screen, który udało mi się zrobić pochodzi z mojego profilu:



'Niestosowanie się do zaleceń administratorów, offtop, insynuacje.'

Rozumiecie? OFFTOP i INSYNUACJE. xDDD

Aż mi się szczerze smutno robi jak myślę o tym człowieku. Ewentualnie mam do was prośbę, powiedzcie, czy ja nie mam jednak racji i może jestem rzeczywiście jakiś dziwny i nie ogarniam tego co się tam dzieje? Może rzeczywiście nie opanowałem jeszcze kultury panującej w Brystolu? Oby nie było za późno!

edit: przepraszam za te gimbusiarskie xD, ale nie potrafię znaleźć bardziej pasującej emotikonki. Po prostu załamałem ręce.

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 04.02.2016 o godz. 20:22

 SuperZiemniak Naczelnik Służb Wywiadowczych

Postów: 1663
Grupa: Moderator
Dołączył: 19.03.2014
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.02.2016 20:23    #275
banowanie i usuwanie jakichkolwiek postów nie jest dobrym rozwiązaniem, ale tam niestety wolą takie rozwiązania. Mogłeś nie zdążyć doczytać (przed masowym usuwaniem), bo napisałem ci punkt regulaminu - wydawca ma prawo bez wyjaśnienia powodu zbanować kogokolwiek. Numerka nie pamiętam, ale sam Mahdi mi mówił.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 04.02.2016 o godz. 20:24

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.02.2016 20:33    #276
Mi już ręce opadły.
Nie rozumiem jak taka osoba jak Piotr Sebastian, osoba szanowana na scenie, może podpisywać się pod projektem, którego wydawcą jest serwis na którym zieje cenzurą, banuje sie osoby, które nawet nie otarły się o ramy chamstwa czy braku kultury.
Ten kij ma dwa końce ..... nie oceniamy serwisu po jednym projekcie a po ogólnym wrażeniu. Oby nigdy nie zarzucono Kassiemu czy Piotrowi czy innym wydawcom, że za cenę reklamy swoich serwisów wspomagają twór, który dzieli ludzi na gorszych i lepszych.
Tyle na razie w temacie.

 nesete Absynt Prozy

Postów: 836
Grupa: Ekspert
Dołączył: 17.07.2007
Skąd: Szczecin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.02.2016 20:43    #277
Too late for that, mister, too late

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.02.2016 20:44    #278
Potraktowanie Lucasa na MFM uważam za skandaliczne. Na szczęście są jeszcze inne strony o Football Managerze: FM Rev, Centrum FM, FM Tube.
To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

 Lucas. Partyzant

Postów: 608
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.05.2010
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.02.2016 20:59    #279
[quote="SuperZiemniak"]banowanie i usuwanie jakichkolwiek postów nie jest dobrym rozwiązaniem, ale tam niestety wolą takie rozwiązania. Mogłeś nie zdążyć doczytać (przed masowym usuwaniem), bo napisałem ci punkt regulaminu - wydawca ma prawo bez wyjaśnienia powodu zbanować kogokolwiek. Numerka nie pamiętam, ale sam Mahdi mi mówił.[/quote]

Widzisz, niestety nie miałem okazji. Szkoda, bo gdyby Mahdi napisał, że o to chodziło to nie miałbym z tym żadnego problemu- skoro jest taki punkt w regulaminie, mea culpa. Problem w tym, że on, zamiast powiedzieć o co chodzi, dalej brnął w kłamstwach i odbijał piłeczkę unikając odpowiedzi. A usunięcie postów już ewidentnie pokazuje dlaczego tak się stało. Ja jestem prostym facetem, jeżeli ktoś mi mówi, że mnie nie lubi i nie życzy sobie mojej aktywności na stronie to zwinąłbym manatki i nie przeszkadzał. Ale jeżeli ktoś ewidentnie kłamie i oszukuje, robi ze mnie idiotę, to wybaczcie, ale ja się nie dam szmacić. Dla mnie takie zachowanie świadczy o tym, że nie miał argumentów bym odeprzeć moje ataki i kasując całą rozmowę przyznał się do porażki.

 Pikawa Artysta Rewolucji

Postów: 911
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.11.2013
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.02.2016 20:59    #280
Mahdi w dodatku dalej twierdzi, że Opelu na RM (eliminacje/turniej finałowy) nie korzystał z buga NAWET mimo tego, że stracił zwycięstwo właśnie przez tak strzeloną bramkę na 4:4 w meczu pomiędzy nimi. :v
.

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.