Strona

Polska Scena FM

 Brudas Socrealista

Postów: 462
Grupa: Administrator
Dołączył: 29.11.2004
Skąd: Krotoszyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.03.2016 02:33    #841
[quote="Pucek"][quote="Brudas"]
Nie zrozumiałem co napisałeś : P Możesz wyjaśnić?[/quote]


Zmęczenie ;) Spisujesz sobie ukryte atrybuty i wykorzystujesz słabości przeciwnika.

 Makaronczterojaj... Partyzant

Postów: 543
Grupa: Użytkownik
Dołączyła: 03.05.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.03.2016 06:33    #842
nie interesuje mnie to, ale, że mnie tu niechcący przekierowało to proszę sobie sprawdzić, czy ta nazwa istnieje w bazie przedmiotów chronionych.

http://grab.(...)ste.aspx

http://www.uprp.(...)pl,text/

 IamTheSwarn Partyzant

Postów: 297
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.02.2016
Skąd: Olsztyn/Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.03.2016 13:21    #843
Czyżby 3 tura wyborów. Biuletyn Mahdisty usunięty. Coraz większa komedia ;) Może niech zorganizują wybory? Albo Legendarny Wieprz da pracować? Ponoć miał się usunąć w cień. No chyba że wyznawca przejrzał na oczy. Przykre taki piękny turniej, tak niszczony przez 1 osobę.

Dobrze że przynajmniej blogi "są ciekawe i na wysokim poziomie" 2 zdania 30 slajdów. Poziom najwyższy.

Jedyny skrupulatnie opisywany, gdzie dba się o szczegóły i niuanse został skrytykowany, bo "wolę czytać o trofeach i transferach". Piękne <3 naprawdę piękne <3. Dii Imortales jaki mi wstyd, że w tym partycypowałem.

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 07.03.2016 o godz. 13:28

 Bolson Minister ds. Nagłych

Postów: 4270
Grupa: Moderator
Dołączył: 14.01.2010
Skąd: Lubin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.03.2016 13:35    #844
Jeśli Norbert lub ktokolwiek z portalu Mój Football Manager przeczyta tę wiadomość, proszę o zarejestrowanie się na naszym portalu szefa Rozgrywki Mistrzów bądź jakiegoś pełnomocnika, żebyśmy mogli uzyskać odpowiedzi na interesujące nas pytania w kwestii tego turnieju. Rozmowa z Norbertem, który nigdy niczego nie wie jest bezcelowa.
Frankly, I don't give a damn.
OH YEAH https://www.youtu(...)RVTTntoI
CREAM OF THE CROP https://www.youtu(...)Bjl3MWWs

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.03.2016 13:51    #845
[quote="IamTheSwarn"]Czyżby 3 tura wyborów. Biuletyn Mahdisty usunięty. Coraz większa komedia ;) Może niech zorganizują wybory? Albo Legendarny Wieprz da pracować? Ponoć miał się usunąć w cień. No chyba że wyznawca przejrzał na oczy. Przykre taki piękny turniej, tak niszczony przez 1 osobę.

Dobrze że przynajmniej blogi "są ciekawe i na wysokim poziomie" 2 zdania 30 slajdów. Poziom najwyższy.

Jedyny skrupulatnie opisywany, gdzie dba się o szczegóły i niuanse został skrytykowany, bo "wolę czytać o trofeach i transferach". Piękne <3 naprawdę piękne <3. Dii Imortales jaki mi wstyd, że w tym partycypowałem.[/quote]

Uważam, że przekrecanie nazw wirtualnych, nadanych, jeżeli nie godzą w tą osobę w sposób drastyczny są dozowolone. Jednak nazywanie kogoś Legendarnym Wieprzem jest już dużym przgięciem. Wczoraj Nocnytyper dostał dysydenta za "mośka". Kira powinieneś wiedzieć gdzie jest granica, bo jesteś myślącą osobą. W moim odczuciu powinieneś przeprosić lub sprostować.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 07.03.2016 o godz. 13:51

 Yrkomm16 Partyzant

Postów: 348
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.06.2014
Skąd: Nowy Dwór Mazowiecki
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.03.2016 13:53    #846
[quote="IamTheSwarn"]Czyżby 3 tura wyborów. Biuletyn Mahdisty usunięty. Coraz większa komedia ;) Może niech zorganizują wybory? Albo Legendarny Wieprz da pracować? Ponoć miał się usunąć w cień. No chyba że wyznawca przejrzał na oczy. Przykre taki piękny turniej, tak niszczony przez 1 osobę.

Dobrze że przynajmniej blogi "są ciekawe i na wysokim poziomie" 2 zdania 30 slajdów. Poziom najwyższy.

Jedyny skrupulatnie opisywany, gdzie dba się o szczegóły i niuanse został skrytykowany, bo "wolę czytać o trofeach i transferach". Piękne <3 naprawdę piękne <3. Dii Imortales jaki mi wstyd, że w tym partycypowałem.[/quote]

Który masz na myśli?

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.03.2016 13:58    #847
[quote="Yrkomm16"][quote="IamTheSwarn"]Czyżby 3 tura wyborów. Biuletyn Mahdisty usunięty. Coraz większa komedia ;) Może niech zorganizują wybory? Albo Legendarny Wieprz da pracować? Ponoć miał się usunąć w cień. No chyba że wyznawca przejrzał na oczy. Przykre taki piękny turniej, tak niszczony przez 1 osobę.

Dobrze że przynajmniej blogi "są ciekawe i na wysokim poziomie" 2 zdania 30 slajdów. Poziom najwyższy.

Jedyny skrupulatnie opisywany, gdzie dba się o szczegóły i niuanse został skrytykowany, bo "wolę czytać o trofeach i transferach". Piękne <3 naprawdę piękne <3. Dii Imortales jaki mi wstyd, że w tym partycypowałem.[/quote]

Który masz na myśli?[/quote]

Yrkomm, ostatni - marcowy. A pisałem mahdiemu by wziąl mnie na szefa RMTeam. Ehhh, zgadzam się z Kirą, że robi sie cyrk na kółkach. Yrkomm, jako CFM powinniście trzepnąc w stół, bo to Wy będziecie utożsamiani z tym turniejem w pewnym sensie.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 07.03.2016 o godz. 13:59

 Bolson Minister ds. Nagłych

Postów: 4270
Grupa: Moderator
Dołączył: 14.01.2010
Skąd: Lubin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.03.2016 14:01    #848
[quote="romantico"]
Uważam, że przekrecanie nazw wirtualnych, nadanych, jeżeli nie godzą w tą osobę w sposób drastyczny są dozowolone. Jednak nazywanie kogoś Legendarnym Wieprzem jest już dużym przgięciem. Wczoraj Nocnytyper dostał dysydenta za "mośka". Kira powinieneś wiedzieć gdzie jest granica, bo jesteś myślącą osobą. W moim odczuciu powinieneś przeprosić lub sprostować.[/quote]
Pełna zgoda, ostrzeżenie przyznane. Przepraszam za przeoczenie. Na przyszłość proszę jednak takie sprawy zgłaszać w donosach.
Frankly, I don't give a damn.
OH YEAH https://www.youtu(...)RVTTntoI
CREAM OF THE CROP https://www.youtu(...)Bjl3MWWs

 nocnytyper Partyzant

Postów: 62
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.08.2015
Skąd: Rzeszow
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.03.2016 14:42    #849
Koledzy jak się dodaje zdjęcia piłkarzy i loga do Fm Touch?

 Ceyvol Premier Rewolucji

Postów: 3309
Grupa: Administrator
Dołączył: 18.10.2008
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.03.2016 15:02    #850
Kolego, to nie jest temat na takie pytania. Orientuj się.
twitter.com/Ceyvol

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.