Strona

Polska Scena FM

 Ceyvol Premier Rewolucji

Postów: 3309
Grupa: Administrator
Dołączył: 18.10.2008
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.03.2016 16:50    #861
Pewnie dlatego, że publikuje na jakimś zadupiu.
twitter.com/Ceyvol

 IamTheSwarn Partyzant

Postów: 297
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.02.2016
Skąd: Olsztyn/Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.03.2016 16:53    #862
[quote="Yrkomm16"]Zgadzam się, Rychooo pisze świetnie, nie wiem, dlaczego go nikt nie docenia.[/quote]
Wcale nie pisze świetnie, pisze solidnie. Świetnie pisali Bartosh! i Piotr Sebastian. Wiesz, myślałem o ponowieniu Kariery Leeds, wszakże doskonale znam ten zespół

 Yrkomm16 Partyzant

Postów: 348
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.06.2014
Skąd: Nowy Dwór Mazowiecki
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.03.2016 16:59    #863
[quote="Ceyvol"]Pewnie dlatego, że publikuje na jakimś zadupiu.[/quote]

Ja jakoś tam publikuję i mnie doceniają ;-)

[quote="IamTheSwarn"]Wcale nie pisze świetnie, pisze solidnie. Świetnie pisali Bartosh! i Piotr Sebastian. Wiesz, myślałem o ponowieniu Kariery Leeds, wszakże doskonale znam ten zespół[/quote]

Piotr Sebastian nadal pisze świetnie. Polecam też karierę Pr0fes0ra w Buena Onda, jego "Prostą Rzecz" i Drauga w Chelsea.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 07.03.2016 o godz. 17:02

 Shrek Partyzant

Postów: 275
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.11.2007
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.03.2016 17:04    #864
Skoro zostałem wywołany to odpowiem.

Nie zrobię niczego co mogłoby zaszkodzić Rozgrywce Mistrzów 2.0.

Jestem w to w jakimś większym lub mniejszym stopniu zaangażowany, pracuje nad tym jak poradzić sobie z problemem, o którym pisał Pucek na razie nie wypowiadam się o tym, jak mi idzie, a gdy to ukończę, wtedy i tak dowiecie się o tym z końcem eliminacji.

Co do samego manifestu, są rzeczy, na które zwracałem uwagę szefowi RM Teamu. Zawsze będę pisał/mówił co uznaje za słuszne, starając się przy tym nikogo nie urazić ( w końcu czepiamy się opinii, poglądów, argumentów, a nie osób które je wygłaszają). Skoro widziałem tam to co wydawało mi się, że widzę, napisałem co o tym sądzę. Skoro w tekście było inaczej, to znaczy że się pomyliłem i za takową pomyłkę należy przeprosić. Tyle - zwykła przyzwoitość.

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.03.2016 17:06    #865
[quote="Yrkomm16"]@Pucek - naprawdę, Twoje teksty i działalność na scenie FM są dla mnie osobistym autorytetem, ale po co od razu nawoływać do "linczu" RM? Może lepiej po prostu udowodnisz, że jesteś najlepszym menadżerem w Polsce i przystąpisz do całego wydarzenia? Oczywiście bez cheatów...[/quote]

Dziękuję za miłe słowa. Niedługo minie 10 lat od kiedy komentuję sprawy związane ze społecznością i grą - i właśnie dlatego nie mogę wziąć udziału. Nie mogę dodawać dobrego wizerunku temu turniejowi. Na MFM usunięto mi dwa konta za komentowanie twórczości zgodnie z własną opinią, co robię od 10 lat. Naciskano na mnie, aby zmieniał swoje komentarze zgodnie z interesem wydawcy. Nigdy wcześniej na FM Tube, Centrum FM, CM Revolution, CM Forum, FM Poland, FM Zone, FM Event, FCMC, FM Poland i pewnie na jeszcze serwisach, których już nie pamiętam mnie to nie spotkało. Oczywiście miałem propozycję bycia szefem RM, mógłbym sobie wywalczyć pewną nietykalność czy przywileje, ale nie mogę patrzeć i godzić się na to jak traktuje się szarych, szerzej nieznanych uczestników albo członków redakcji. Dla mnie to jest łamanie podstawowych zasad, które nasza społeczność uważa za słuszne i które wypracowano na bazie różnej działalności i różnych sporów przez jakieś 16 lat.

Nie mogę też przemilczać istotnej sprawy za jaką uznaję możliwość wywrócenia całego turnieju przy użyciu FM RTE, ponieważ obrońca tytułu korzystał z killer taktyki i pomimo protestów społeczności (w tym moich), wielu wcześniejszych głosów nic z tym nie zrobiono.

Ponadto główny organizator oskarżył mnie w prywatnej rozmowie o prześladowanie kobiety, co okazało się kompletną nieprawdą i co sam później przyznał wobec oczekiwania przeze mnie szczegółowych wyjaśnień tej sprawy. Rozumiem, że mogło dojść do nieporozumienia, ale granica agresji, chęci manipulacji, wywierania nacisku została zdecydowanie przekroczona. Dlatego w takim turnieju nie mogę wziąć udziału i odradzam to wszystkim, którzy mają inny cel niż sprowadzenie jej do absurdu.
To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

 Brudas Socrealista

Postów: 462
Grupa: Administrator
Dołączył: 29.11.2004
Skąd: Krotoszyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.03.2016 17:34    #866
[quote="Yrkomm16"][quote="Ceyvol"]Pewnie dlatego, że publikuje na jakimś zadupiu.[/quote]

Ja jakoś tam publikuję i mnie doceniają ;-)
[/quote]

A liczyłeś tam na krytykę lol?

 Bolson Minister ds. Nagłych

Postów: 4270
Grupa: Moderator
Dołączył: 14.01.2010
Skąd: Lubin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.03.2016 17:36    #867
[quote="Yrkomm16"] Ja jakoś tam publikuję i mnie doceniają ;-)
[/quote]
Bo nas tam nie ma.
Frankly, I don't give a damn.
OH YEAH https://www.youtu(...)RVTTntoI
CREAM OF THE CROP https://www.youtu(...)Bjl3MWWs

 SuperZiemniak Naczelnik Służb Wywiadowczych

Postów: 1663
Grupa: Moderator
Dołączył: 19.03.2014
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.03.2016 17:39    #868
Ciekawe co z trzecią nagrodą za tytuł menadżera miesiąca.

 Yrkomm16 Partyzant

Postów: 348
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.06.2014
Skąd: Nowy Dwór Mazowiecki
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.03.2016 17:46    #869
[quote="Bolson"][quote="Yrkomm16"] Ja jakoś tam publikuję i mnie doceniają ;-)
[/quote]
Bo nas tam nie ma.[/quote]

Czyli jak byście Wy tam byli, to byście mnie hejtowali?

 Bolson Minister ds. Nagłych

Postów: 4270
Grupa: Moderator
Dołączył: 14.01.2010
Skąd: Lubin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.03.2016 17:52    #870
Jakbyś napisał coś głupiego, to na pewno.
Frankly, I don't give a damn.
OH YEAH https://www.youtu(...)RVTTntoI
CREAM OF THE CROP https://www.youtu(...)Bjl3MWWs

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution