Strona

Polska Scena FM

 Brudas Socrealista

Postów: 462
Grupa: Administrator
Dołączył: 29.11.2004
Skąd: Krotoszyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.03.2016 15:19    #851
[quote="Bolson"]
Pełna zgoda, ostrzeżenie przyznane. Przepraszam za przeoczenie. Na przyszłość proszę jednak takie sprawy zgłaszać w donosach.[/quote]

Dokładnie! Nie ma jak konfidencic na widoku :o
Chociaż w sumie widzę że robisz podłoże pod powrót na mfm xD ;)

 Yrkomm16 Partyzant

Postów: 348
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.06.2014
Skąd: Nowy Dwór Mazowiecki
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.03.2016 15:32    #852
@Romantico - To już sprawa Piotra Sebastiana, jak to wszystko rozegra. Ja nie mogę nic zrobić, jestem tylko skromnym redaktorem. Mogę jedynie zdradzić, że otrzymałem propozycję od Mahdiego, abym dołączył do redakcji i przedstawiał co jakiś czas jedną z 5 największych lig europejskich w sekcji "Zza bramki". Ale to nie ma nic wspólnego z RM, więc nie wiem, po co to napisałem...

Co do samej RM - dostaliście akt łaski, możecie coś w celu ocieplenia swoich wizerunków zrobić np. przystąpić do RM jako pełnoprawni uczestnicy. Wiem, że wyśmiewacie 3 miesięczną karencję, polubienia postów przez jakieś fake konta, czy samego Ojca Założyciela, ale zrozumcie - złośliwe doczepianie się o luki w systemie antycheatingowym poprzez wysnuwanie argumentów z FMRTE jest po prostu dziecinne. @Pucek - naprawdę, Twoje teksty i działalność na scenie FM są dla mnie osobistym autorytetem, ale po co od razu nawoływać do "linczu" RM? Może lepiej po prostu udowodnisz, że jesteś najlepszym menadżerem w Polsce i przystąpisz do całego wydarzenia? Oczywiście bez cheatów...

Nie trzymam absolutnie żadnej ze stron tego konfliktu, każdy popełnił w swoim postępowaniu błędy, ale, mimo, że jednak REV dla mnie osobiście przez pryzmat pewnych osób jest trochę nieprzyjazne, to nie oznacza, że macie trochę racji w sposobie, jaki Koordynator Was potraktował (chodzi mi w szczególności o Kirę, Brazzo, i resztę z Was, którzy dawali słabe pod rzeczywiście dość miernym blogu Nikity). Tyle. Zaznaczam, że nie jest to stanowisko CFM, ponieważ za takowe odpowiada Piotr.

 Brudas Socrealista

Postów: 462
Grupa: Administrator
Dołączył: 29.11.2004
Skąd: Krotoszyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.03.2016 16:03    #853
[quote="Yrkomm16"]
Co do samej RM - dostaliście akt łaski, możecie coś w celu ocieplenia swoich wizerunków zrobić np. przystąpić do RM jako pełnoprawni uczestnicy.[/quote]

Eeee że niby my musimy ocieplić swój wizerunek a nie jakiś pajac, który kłamie szybciej niż myśli?

[quote="Yrkomm16"]
... ale zrozumcie - złośliwe doczepianie się o luki w systemie antycheatingowym poprzez wysnuwanie argumentów z FMRTE jest po prostu dziecinne. @Pucek - naprawdę, Twoje teksty i działalność na scenie FM są dla mnie osobistym autorytetem, ale po co od razu nawoływać do "linczu" RM? Może lepiej po prostu udowodnisz, że jesteś najlepszym menadżerem w Polsce i przystąpisz do całego wydarzenia? Oczywiście bez cheatów...[/quote]

No, ale sorry co mamy chwalić? "Te róże tylko trochę jebią gównem"?

 Brudas Socrealista

Postów: 462
Grupa: Administrator
Dołączył: 29.11.2004
Skąd: Krotoszyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.03.2016 16:05    #854
[quote="Yrkomm16"] Może lepiej po prostu udowodnisz, że jesteś najlepszym menadżerem w Polsce i przystąpisz do całego wydarzenia? Oczywiście bez cheatów...[/quote]

W...gdzie? Żartownisiu xD

 Yrkomm16 Partyzant

Postów: 348
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.06.2014
Skąd: Nowy Dwór Mazowiecki
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.03.2016 16:13    #855
Bulietyn znów się ukazał na (nie chcę Reakcjonisty, więc nie podam). Z tym ociepleniem wziąłeś sprawę za bardzo stronniczo - Mahdi też nie jest bez winy i jego zachowanie wobec niektórych jest trochę "szalone". Przynajmniej do takiego wniosku doszliśmy wspólnie z Piotrem, więc ten akt łaski jest pewnie jego cichą zasługą.

 IamTheSwarn Partyzant

Postów: 297
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.02.2016
Skąd: Olsztyn/Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.03.2016 16:14    #856
A dajcie spokój autokorekta na tablecie...
No dobra sorka ;x, mimo wszystko, jako fana Adama Mickiewicza (przeczytałem wszystkie dzieła), nazywanie się LEGENDARNYM WIESZCZEM to jest obrazoburstwo, nawet jeżeli nie byłby to Mahdi a ktoś z was, próbował solidną prace przypisywać geniuszowi, to by było niezbyt okej. Zresztą kto go nazywa legendarnym wieszczem? On sam, jeżeli nikt go za takiego nie uważa, tylko on sam może być urażony. Ale skoro uważacie, że to przesada, cóż, nie pozostaje m i nic innego, jak dostosować się do regulaminu. Chociaż w sumie, Kejwol zdobywca kosmosu, mahdi legendarny wieszcz, ja chciałbym być wielkim mechem np. optimus prime.

Wrócił biuletyn, ja mam nadzieje, że mahdi zostanie wykluczony z rozgrywki, oczywiście wraz ze mną ( żeby nie było), gdyż nieprzestrzega etosu. Nie widzę w jego zachowaniu, ani życzliwości, ani szacunku do rywala, ani braku zawiści. Coż zapominacie, że nawet jak Mahdi wycofa się na czas turnieju z zarządzania stroną, to zawsze pozostaje "żona jednego z uczestników, która będzie miała baczną pieczę nad wszystkim"

 Brazzo Młody aktywista

Postów: 354
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.07.2007
Skąd: Białystok
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.03.2016 16:24    #857
[quote="Yrkomm16"]@Romantico - To już sprawa Piotra Sebastiana, jak to wszystko rozegra. Ja nie mogę nic zrobić, jestem tylko skromnym redaktorem. Mogę jedynie zdradzić, że otrzymałem propozycję od Mahdiego, abym dołączył do redakcji i przedstawiał co jakiś czas jedną z 5 największych lig europejskich w sekcji "Zza bramki". Ale to nie ma nic wspólnego z RM, więc nie wiem, po co to napisałem...

Co do samej RM - dostaliście akt łaski, możecie coś w celu ocieplenia swoich wizerunków zrobić np. przystąpić do RM jako pełnoprawni uczestnicy. Wiem, że wyśmiewacie 3 miesięczną karencję, polubienia postów przez jakieś fake konta, czy samego Ojca Założyciela, ale zrozumcie - złośliwe doczepianie się o luki w systemie antycheatingowym poprzez wysnuwanie argumentów z FMRTE jest po prostu dziecinne. @Pucek - naprawdę, Twoje teksty i działalność na scenie FM są dla mnie osobistym autorytetem, ale po co od razu nawoływać do "linczu" RM? Może lepiej po prostu udowodnisz, że jesteś najlepszym menadżerem w Polsce i przystąpisz do całego wydarzenia? Oczywiście bez cheatów...

Nie trzymam absolutnie żadnej ze stron tego konfliktu, każdy popełnił w swoim postępowaniu błędy, ale, mimo, że jednak REV dla mnie osobiście przez pryzmat pewnych osób jest trochę nieprzyjazne, to nie oznacza, że macie trochę racji w sposobie, jaki Koordynator Was potraktował (chodzi mi w szczególności o Kirę, Brazzo, i resztę z Was, którzy dawali słabe pod rzeczywiście dość miernym blogu Nikity). Tyle. Zaznaczam, że nie jest to stanowisko CFM, ponieważ za takowe odpowiada Piotr.[/quote]

Posługuj się proszę faktami - nie oceniłem go w kategorii ani mocne, ani słabe. O ile wiem, mimo usunięcia konta, mój post nadal tam widnieje. Możesz zatem sprawdzić. Jeśli nie - podrzucę screen. Co do samej łaski - sama w sobie jest obraźliwa. Poza tym, ja nie poczuwam się do winy, by ktoś okazywał mi akt łaski.

 IamTheSwarn Partyzant

Postów: 297
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.02.2016
Skąd: Olsztyn/Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.03.2016 16:31    #858
Tu optimus prime do ziemian.
@yrkomm16 chodziło o biuletyn marcowy, jeżeli o blogi, to krytykowanie bloga o Hercie. A zachwalanie a dawanie mocne za 12981238 slajdów. Akurat Rychoo był jednym z lepszych pisarzy na tym portaliku, szkoda że skończył/miał przerwe, jednakże ostatni jego blog, był no z szacunku do Rychaaa nie skomentuje.
Cóż, zobaczymy co wyniknie

Brazzo ma racje, nie uważam, że powinienem przepraszać za to, że wyraziłem swoją, niezbyt kontrowersyjną, opinie. Nie potrzebuje wybaczenia, przestańmy odwracać kota ogonem. To on powinien przeprosić nas ( mnie i brazzo, ale też reszte sceny), co mu zresztą osobiście powiedziałem, że żądam przeprosin.

Czekam na oficjalne zajęcie stanowiska dlaczego Shrek został odsunięty od RMTEamu.
Ps. biuletyn czymś się zmienił?

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.03.2016 16:45    #859
[quote="IamTheSwarn"]Tu optimus prime do ziemian.
@yrkomm16 chodziło o biuletyn marcowy, jeżeli o blogi, to krytykowanie bloga o Hercie. A zachwalanie a dawanie mocne za 12981238 slajdów. Akurat Rychoo był jednym z lepszych pisarzy na tym portaliku, szkoda że skończył/miał przerwe, jednakże ostatni jego blog, był no z szacunku do Rychaaa nie skomentuje.
Cóż, zobaczymy co wyniknie

Brazzo ma racje, nie uważam, że powinienem przepraszać za to, że wyraziłem swoją, niezbyt kontrowersyjną, opinie. Nie potrzebuje wybaczenia, przestańmy odwracać kota ogonem. To on powinien przeprosić nas ( mnie i brazzo, ale też reszte sceny), co mu zresztą osobiście powiedziałem, że żądam przeprosin.

Czekam na oficjalne zajęcie stanowiska dlaczego Shrek został odsunięty od RMTEamu.
Ps. biuletyn czymś się zmienił?[/quote]

Kira, czy to ważne za co został usunięty. Przecież nikt ci tego nie napisze, a myslę, że wiekszość z Nas wie dlaczego. Miałeś już tutaj niedawno próbkę popisów Naciego, który jak to trafnie Bolson i robal określili - obojętnie co by się działo na stronie, to on nic nigdy nie wie. Pewnie też nie będzie widział jeżeli ktoś mu dziewczynę na jego oczach będzie rwał :). Jedynym wiarygodnym źródłem będzie Shrek, ale czy on się odważy...nie wiem.

Kira, masz jakieś typy na pierwszy klub w RM?

 Yrkomm16 Partyzant

Postów: 348
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.06.2014
Skąd: Nowy Dwór Mazowiecki
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.03.2016 16:47    #860
Zgadzam się, Rychooo pisze świetnie, nie wiem, dlaczego go nikt nie docenia.

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.