Strona

TUTAJ NAKRZYCZ NA FOOTBALL MANAGERA

 Makaronczterojaj... Partyzant

Postów: 543
Grupa: Użytkownik
Dołączyła: 03.05.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.09.2015 19:15    #271
nie,tak samo jak nie dziwi mnie Islandia. Jedyne co mnie zdziwiło w tym wieku to Mistrzostwo Grecji i zwycięstwo Polski z Niemcami i porażka Brazylii. Zresztą remis z Luksemburgiem zdziwił mnie tylko trochę.

 Dervorin Partyzant

Postów: 23
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.08.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.10.2015 21:17    #272
Pierwszy raz mi się zdarzyło żebym odinstalował grę ze złości. Do tej pory kląłem jak szewc ale się nie poddawałem. Czwarta rozgrywka Legią, szósty sezon (wcześniej rozegrałem w sumie 15 sezonów), kadra skompletowana, szkółka i baza na maks, kasy jak lodu nic tylko wygrywać w europie, nawet prezes zobaczył że jest ok - cel minimum ćwierćfinał LM. Grupa LM 3 z 6 meczy w plecy po z robieniu mnie w wała (atakuje mam mnóstwo sytuacji ale co tam statystyki jak trzeba to dostane bramkę 30m, samobója w ostatniej minucie), 3 miejsce i liga europy. Prezes optymista cel minimum finał :) . Przechodzę ledwo Salzburg (chociaż ze statystyk powinienem ich roznieść) i trafiam na ajax. Pierwszy mecz w Warszawie w plecy 2:1 znowu numer ze statystykami. Rewanż, po 60min w plecy 3:0 chociaż znowu to ja grę prowadzę i przeważam (rok wcześniej dostałem od galatasaray w tej samej rundzie 6:0 mając 8 setek!). Ręce mi opadły. Przeglądam kadrę ajaxu i na oko mają gorszych o klasę zawodników. Instaluję scouta i sprawdzam ajax, umiejętności średnie około 135-140, u mnie najsłabszy obrońca miał 130 ale świetne wartości kluczowe reszta około 155-165. Już wiem że nie będę grał więc z czystej ciekawości sprawdzam PA juniorów, najlepszy 191 ale co z tego jak się orientuje że to on ma zerwane więzadła przerwa 9 miesięcy! Patrze na pozostałych Polaków bo prowadzę też kadrę i ogólnie zawsze kupuję najlepszych Polaków do legii. Co się okazuję przegapiłem mnóstwo zawodników o PA około 140, scout o ocenie potencjału 20 daje im 0,5 gwiazdki, gościu o umiejętnościach 150 i PA 170 i świetnych kluczowych atrybutach dostaje 1,5, Paranoja. Cały scouting o dupę potłuc.
Ciekawostka w ciągu około 20 sezonów żaden polski klub oprócz mojego nie awansował do grupy europucharu a np. Lechię przejęli jacyś bogole ma budżet transferowy ponad 60mln euro płaci pensję na poziomie 4-5mln euro rocznie! i potrafi w lidze wygrac 15 spotkań z rzędu a przychodzą puchary i wpierdol od jakichś pastuchów.
We wszeteczniejszych Fm zawsze od sezonu 5 do 7 zaczynałem już coś w europie grać a tu dupa. Nie rozumiem tej części za cholerę, mi to wygląda na jakieś skryty ze np liczy się reputacja a nie umiejętności kiedy grasz z lepszymi ale kiedy grasz z gorszymi to działa to w drugą stronę. Noż kurwa mać ponad 400h w dupę.

 Makaronczterojaj... Partyzant

Postów: 543
Grupa: Użytkownik
Dołączyła: 03.05.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.10.2015 07:36    #273
Ta gra to niezły kabaret i lottomat. Strzały 12(9) 8(4) setki 8:4. Wynik 4:4.

 Makaronczterojaj... Partyzant

Postów: 543
Grupa: Użytkownik
Dołączyła: 03.05.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.10.2015 16:56    #274
Śmiechogra jest ekstra. W czasie "rzeczywistym" strzela bramkę na trzy podania przed zdarzeniem.

 Makaronczterojaj... Partyzant

Postów: 543
Grupa: Użytkownik
Dołączyła: 03.05.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.10.2015 19:50    #275
5 razy zaczynam i 5 razy dwa pierwsze strzały kończą się bramką. Tego wymysłu nie można jednak traktować serio.

 gucioprawda Młody aktywista

Postów: 1037
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.05.2008
Skąd: Częstochowa/Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.10.2015 22:17    #276
Może czas patcha pobrać? ;) Ten błąd był na wersji 15.1.3

 Marjo_O Partyzant

Postów: 161
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.11.2010
Skąd: wieś;) Pieski
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.10.2015 22:36    #277
Typowo:
Gram sobie ładnie Villarealem, wszystko pięknie, wygrywam, wprowadzam wychowanków, takie tam. Mój lewy bek Jaume Costa marudził, że chce odejść - sprzedałem go za solidny hajs do Juve, Kapitan Trigueros w płacz, że osłabiam drużynę, że o jezusmarysia, a poza tym chce odejść do Dortmundu. Ja na to, że już mam następcę na LO i że nie puszczę go, bo nie :) Się uspokoił, że będzie piłkarz za Costę - bo był Carles Planas. Się wkurzył, bo chce odejść. Początek lutego, koniec okienka - już nie chce odchodzić, jest spoko. A tymczasem CAŁA drużyna "RZ", że ma problem z tym, że nie kupiłem nikogo na LO (a kupiłem) i że nie sprzedałem Triguerosa (bo nie chciał odchodzić), i wszyscy morale na pomarańczki... W lidze 3 w dupę i jeden remis, w pucharach dwa remisy (na szczęście awans). Buntów się zachciało...
I oczywiście na panelu zarządu atmosfera na minimum, a zarząd chce bym coś z tym zrobił. Porozmawiałem z ekipą pierwszy raz od pół roku, a oni, że ZA CZĘSTO z nimi gadam i żebym spadał na drzewo. Kurwa.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 07.10.2015 o godz. 22:40

 T1tooFM Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.10.2015
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.10.2015 23:28    #278
FM taka piękna gra:)

 Makaronczterojaj... Partyzant

Postów: 543
Grupa: Użytkownik
Dołączyła: 03.05.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.10.2015 05:22    #279
[quote="gucioprawda"]Może czas patcha pobrać? ;) Ten błąd był na wersji 15.1.3[/quote]

co ty człowieku bredzisz?,że się tak zapytam

 Marjo_O Partyzant

Postów: 161
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.11.2010
Skąd: wieś;) Pieski
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.10.2015 09:59    #280
I dalej:
W lidze już 6 w plecy - 0-1, 2-3, 2-3... Tracę, coś tam strzelą, a potem dalej tracę. W "okresie buntu" w 11 meczach straciłem prawie tyle bramek co przez poprzednie pół roku :/ I cud w pucharach, bo pojechałem do Rzymu, a tam Roma tylko 3-2 wygrała, w rewanżu powiedziałem im "niech się dzieje wola nieba", a oni spieli dupy i 3-1 pocisnęli :) Jak tu nie kochać tej gry? Dodam, że w lidze mimo FATALNEJ formy jestem nadal 4-ty, bo bedące niżej Atletico, Barca, Sevilla i Rayo postanowiły solidarnie dawać ciała wszem i wobec. I mam zaległy mecz.

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.