Strona

TUTAJ NAKRZYCZ NA FOOTBALL MANAGERA

 student137 Partyzant

Postów: 420
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.09.2009
Skąd: czarny
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.07.2017 23:50    #751
Znasz treera co ma około setki :D

 Gallacher Partyzant

Postów: 464
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.02.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.07.2017 14:28    #752
6 listopada zmarł Ivo Powell, który w 2006 roku został zapisany do księgi rekordów Guinessa jako najstarszy trener. Walijczyk zmarł w wieku 96 lat.Obecnie nie ma takiego trenera,ale był a więc jest to możliwe.
MANCHESTER UNITED & SCOTLAND 4EVER ♥
http://www.youtu(...)3eVw_QhA - Mój Kanał Piłkarski na You Tube :) Zapraszam !!!

 student137 Partyzant

Postów: 420
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.09.2009
Skąd: czarny
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.07.2017 20:36    #753
Nie zdarza mi się to pierwszy raz. Zauważam korelację wprowadzania zmian z golami.
Wprowadzam zmianę - karny
Robię 2 zmianę - karny :)

https://i.gya(...)0fce.png

 Zielson Partyzant

Postów: 14
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.08.2011
Skąd: Gdynia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.08.2017 00:03    #754
Choćbym grał w FMa jeszcze 150 lat to nie przyzwyczaję się do dwóch rzeczy:


>zawodnik meczu, ocena 9.00
>bramka, asysta, 89% celnych podań
>chwalę go mówiąc, że świetnie rozgrywał piłkę
>piłkarz stwierdza, że chyba oglądaliśmy inne mecze
>morale spada

i

>dwa sezony w bundeslidze
>zero meczów rozegranych w tym czasie
>niezadowolony, manifestuje to głośno
>wystawiony na listę transferową
>agent zrywa negocjacje kontraktowe z zespołem grającym w Lidze Europy bo pada propozycja 500 euro premii za mecz zamiast 675
>nie chce podjąć negocjacji do końca okienka
>zawodnik gnije jeszcze rok, odchodzi, zostaje dwa lata bez klubu
>"X wiesza buty na kołku"

 TakiKuba Partyzant

Postów: 52
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.06.2015
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.08.2017 05:07    #755
Jak żesz mnie to wkurwia, prowadze Wisłe Krk. Drugi sezon, właśnie Głowacki z Brożkiem ogłosili zamiar przejścia na emeryturę po tym sezonie (17/18)... szkoda że parę meczy wstecz podpisali nowe kontrakty do czerwca 2019 :/

 Foxyr Partyzant

Postów: 447
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.02.2017
Skąd: Opole
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.08.2017 07:08    #756
A słyszałeś ostatnio o tym co odwalił jeden Włoch? :p Jak tak to dziwi mnie, że narzekasz, przynajmniej jest czas na szukanie następców xD
@Zielson jak przeczytałem twój post to mi się przypomniało jak chciałem bodajże do Szczecina ściągnąć jednego newgena z afryki, który grał w półamatorskim klubiku, niestety na profesjonalnym kontrakcie. Ale miał klauzulę wykupu i to jakąś śmiesznie niską, więc wpłacam, już się cieszę że będę miał super skrzydłowego (bo pamiętam że to był skrzydłowy), a typek mi mówi, że on nie chce do Polski, bo on właśnie se nowy kontrakt podpisał :p Tamten klub miał max półtorej gwiazdki reputacji, chyba mniej, ale nie pamiętam dokładnie, więc nawet dajmy to półtorej. Ekstraklasa była wtedy top15 w Europie, Pogoń którą prowadziłem miała trzy i pół gwiazdki reputacji, ale murzynka to nie obchodziło, jemu było dobrze w jakimś lokalnym jego klubie. Oddanie dla barw godne Tottiego xD I w sumie jak tak o tym teraz sobie przypomniałem to wiem, że wtedy strasznie mnie to wkurzało. Przez jakieś cztery miesiące składałem za niego oferty (z racji klauzuli zawsze je akceptowali) a ten za każdym razem odmawiał, a ja się jeszcze bardziej wkurzałem, aż w końcu zrezygnowałem i pod koniec letniego okienka kupiłem kogoś innego. A teraz mnie to bawi i pisząc ten post nie wkurzam się, ale uśmiecham i nawet tak trochę mam ochotę wrócić do Szczecina, może w końcu coś wygrać w tej Europie :p

 Zielson Partyzant

Postów: 14
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.08.2011
Skąd: Gdynia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.08.2017 12:29    #757
@Foxyr
Miewam podobnie w przypadku, gdy nie gram klubem z absolutnego topu w danym kraju. Chcąc sobie urozmaicić grę i usprawnić scouting przeszukuję reprezentacje państw zaczynając przeglądanie rankingu FIFA od końca. Prowadząc np klub z polskiej I ligi lub jakiejkolwiek innej ligi, która nie jest najwyższą zapraszam na testy newgenów z Antigui i Barbudy, Saint Kitts i Nevis, Mongolii itp. Większość zawodników odmawia i nawet nie chce podejmować negocjacji kontraktowych mając w swym CV np cztery sezony w honkońskim Kitchee i zero rozegranych meczów w tym czasie. Z drugiej strony obecnie mocno zainteresowany przejściem do mojego ekstraklasowego Motoru Lublin jest 35-letni Cuadrado. Co prawda oczekuje zbyt wysokiego wynagrodzenia, ale prędzej zakontraktuję jego do Ekstraklasy niż nastoletniego pasterza z mongolskiego stepu do pierwszoligowca.

EDIT

Grając i obserwując ligi w tej chwili dodam jedną rzecz do listy nienawiści.
Gdy słabszy klub prowadzony przez AI dostanie za jakiegoś zawodnika np kwotę stanowiącą 50, 100 lub więcej procent rocznego budżetu klubu to w ciągu dwóch najbliższych lat zatrudnia dziesiątki zawodników na kosmicznych kontraktach i tonie w morzu długów. Zawsze.

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 01.08.2017 o godz. 12:34

 Crasher001 Partyzant

Postów: 59
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.01.2015
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.08.2017 10:59    #758
https://zapod(...)png.html

Wiadomo w jakich momentach leciały srogie kurwy... ale jakoś ostatecznie jest sprawiedliwość na tym świecie. :D

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 02.08.2017 o godz. 10:59

 Emilooo Partyzant

Postów: 58
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.07.2017
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.08.2017 23:39    #759
Chcę wykrzyczeć jak bardzo wkurza mnie pewien detal związany z dodatkami editor data!!! Korzystając obojętnie z jakiej dodatkowej ligi z 'zewnętrznej bazy danych' każdy artykuł, wywiad w ligach dodanych jest przeprowadzany przez media zagraniczne tj. ESPN, Eurosport blabla i oczywiście przez tamże pracujących Dziennikarzy...
Zapewne pomyśleliście, czy Tobie czasem gościu sufit na łeb się nie spadł? :D Jako człowiek zwracający uwagę na detale w FM, nie mogę przejść obojętnie jeżeli prowadząc Sokół Aleksandrów Łódzki i wyrażając zainteresowanie byle jakim Kmiotkiem z Ekstra, I, II, III ligi zamiast wywiadu w Polskim Zwierciadle Futbolu, rozmawiam z gościem z ESPNFC!!!!!
Wrrrrrrr.... dodawanie mediów w edytorze.. w zakresie klubowym, regionalnym, lokalnym, konkretnej ligi .. nic nie zmienia..
Wybaczcie mało interesujący wywód, ale uznałem to miejsce za odpowiednie ku temu.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 02.08.2017 o godz. 23:40

 pretovic Partyzant

Postów: 5
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.01.2017
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.08.2017 19:22    #760
Mam nadzieje że Sports Interactive weżnie się za poprawę systemu wyceniania piłkarzy. Bo ja na razie jedynym głównym czynnikiem które wyznacza wartość zawodnika jest jego płaca. Nieważne że klub jest z czołówki, wygrywa Ligę Mistrzów 2 razy pod rząd, a napastnik zostaje królem strzelców LM i ligi krajowe to i tak jest mało warty (przykład -2mln) Wystarczy że przejdzie do jakiegoś średniaka to i wartość rośnie 3 krotnie. Gdzie tu logika? Piłkarz co roku gra najwyższym poziomie, zdobywa nagrody a i tak nic nie warty.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 03.08.2017 o godz. 19:24

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.