Strona

Polska Scena FM

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.01.2016 22:48    #121
http://i.imgur.com/FsdN9Je.png

Czy ktoś jest mi w stanie wyjaśnić jak bez wykorzystywania bugów gry można osiągać takie wyniki w pierwszym sezonie?

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 19.01.2016 o godz. 22:52

To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

 Pikawa Artysta Rewolucji

Postów: 911
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.11.2013
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.01.2016 22:51    #122
Trzeba mieć po prostu talent. Ciekawe tylko dlaczego objawił się on dopiero przy drugim podejściu do RM... :v A wcześniej (manifesty na Rev, pierwsze podejście do RM) rewelacji nie było.
Zapomniałbym. Chelsea to chyba najlepszy klub do wykorzystywania tego buga. Auty Azpilicuety... Szkoda pisać. Liczę na save'y po tym kabarecie.

// Edytowano 6 razy, ostatni raz 19.01.2016 o godz. 22:53

.

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.01.2016 22:54    #123
Czekam wobec tego na publikację tej genialnej taktyki w internecie, a jeśli to się nie stanie, to tym bardziej mam przekonanie graniczące z pewnością, że w czasie tego turnieju cebuli były wykorzystywane bugi. Oczywiście wypadałoby także opublikować save.

Obelgi, które przesyła mi teraz Mahdi na Facebooku utwierdzają mnie w tym przekonaniu.
To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

 Pikawa Artysta Rewolucji

Postów: 911
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.11.2013
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.01.2016 22:59    #124
Taktyki nie dostaniesz - już pisali. Podobno nie mają nic do ukrycia :v
Save by się przydał ale znając MFM - można pomarzyć.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 19.01.2016 o godz. 22:59

.

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.01.2016 23:03    #125
Skoro w czasie eliminacji była kontrola save'ów, to teraz finałowy save powinna móc skontrolować cała społeczność, a nie tylko wybrane osoby.
To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

 Bolson Minister ds. Nagłych

Postów: 4270
Grupa: Moderator
Dołączył: 14.01.2010
Skąd: Lubin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.01.2016 23:13    #126
Mnie to tam nie interesuje, ale jak odpowiesz na zarzuty że nie umiesz grać? W końcu zostałeś pierwszym oficjalnym wykluczonym mistrzem Rozrywki Mistrzów!
Frankly, I don't give a damn.
OH YEAH https://www.youtu(...)RVTTntoI
CREAM OF THE CROP https://www.youtu(...)Bjl3MWWs

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.01.2016 23:17    #127
Mnie interesuje, ponieważ istnieje duże prawdopodobieństwo, że społeczność jest wprowadzana w błąd i powinna mieć możliwość sprawdzenia finałowej rozgrywki, choćby ze względu na to, że w finale wzięli udział wydawca i redaktor naczelny jednej strony, czyli są sędziami we własnej sprawie.

Nawet uwagi tysiąca mahdich nie zrobią na mnie wrażenia, ponieważ chodzi mi o sprawę, a nie o personalia :)
To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.01.2016 23:32    #128
A wy dalej to ciągnięcie...
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 heyah Partyzant

Postów: 26
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.05.2004
Skąd: Brodnica
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.01.2016 00:41    #129
Dzięki wam zajrzałem na MFM i zobaczyłem o czym prawicie. Nabijacie wejścia Mahdiemu :) nie wiem jak gra Opelu, ale to faktycznie ciekawe. Jak czytam Joint Story to Piotr Sebastian, którego uważam za taktycznego guru nie ma takich wyników, także no nie wiem... Jedyne co zastanawia to dlaczego tak pilnie strzegą save'y i taktyki - nie chce osądzać, ale tak jak w polityce tam gdzie nie ma przejrzystości musi być coś na rzeczy. Przecież np. Piotr Sebastian z niczym się nie kryje, zresztą to akurat fajnie bo na tym polega scena, żeby o grze rozmawiać, dzielić sie wnioskami i doświadczeniami. Tylko na mfm jest inna filozofia, a właściwie etos. Ktoś coś wymyślił, ale nikomu nie powie - po co inni mają też czerpać z tego radość skoro może mieć ją tylko dla siebie :)

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.01.2016 07:36    #130
pewnie mieli wyniki oparte na tych bugach i żeby teraz pokazać ,że nie grali na bugach to robią saveload by wyniki były takie same

;)

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.