Strona

Polska Scena FM

 PavS Partyzant

Postów: 251
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.01.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.01.2016 12:27    #161
Tylko po co? Mają swoją stronę, swój turniej, za swoja kasę to niech grają jak tylko chcą i na jakich zasadach tylko chcą, nie wiem po co rzucać jakimiś żądaniami. Udostępnią to się przeanalizuje, nie udostępnia, świat się nie zawali, tym bardziej, ze takimi "sejwami" można manipulować do woli.

Spotkało się 3, ze tak powiem "włodarzy" strony, rozegrali sobie turniej, z marketingowego punktu widzenia, fajnie wygląda jak rozjada kompa jak tylko chcą to i nie ma co się dziwić, ze ułatwiają sobie rozgrywkę. Tylko, że to ich rozgrywka i mogą sobie grać na zasadach jakich tylko chcą. Zróbcie sobie swoje mistrzostwa, nazwijcie je "Mistrzostwa komputerowych menadżerów" coby nie było plagiatu i ustalcie sobie swoje zasady. Nie wiem po co roztrząsać czyjąś prywatna inicjatywę.

Jak zauważyłem w poprzednim wpisie, z tego co udostępnili można wywnioskować, ze luki w kodzie gry były prawdopodobnie wykorzystywane i to w sumie powinno wystarczyć. Że tak napisze na końcu "nie mój cyrk i nie moje małpy", nie ma co wchodzić komuś do piaskownicy ze swoimi buciorami, niech się bawią jak tylko chcą.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 21.01.2016 o godz. 12:28

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.01.2016 12:30    #162
Po części się zgadzam, jednak początkowo ten turniej był promowany na tej stronie, wzięło w nim udział sporo osób związanych wcześniej z CM Rev/FM Rev. Poza tym to też ciekawe z punktu widzenia samej gry i warto znać tę metodę na przyszłość. No i dobrym zwyczajem jest, że kiedy pojawiają się tego typu wątpliwości w sferze publicznej, to powinno się być jak najbardziej przejrzystym.
To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

 PavS Partyzant

Postów: 251
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.01.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.01.2016 12:40    #163
Mi do oceny wystarczył tylko ten jeden screeny, nic mi więcej nie potrzeba. Na jego podstawie każdy może sobie sam wyrobić zdanie, tym bardziej jak ma kilka sezonów w "menadżerach" rozegranych. Mimo to, jak pisałem wyżej, ja w tym żadnej tragedii nie widzę, to jakbyś się z kumplami podczas meczu w siatkę umówił się, że możliwe są 4 odbicia zamiast 3, wasza zabawa, wasze zasady.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 21.01.2016 o godz. 12:41

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.01.2016 12:43    #164
Tak, wiem, ale to już jest nasza interpretacja, że to była gra kolegów w siatkę z czterema odbiciami. Publicznie prezentowano ogółowi graczy inne podejście, dlatego drążę :)
To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

 PavS Partyzant

Postów: 251
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.01.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.01.2016 12:51    #165
Na swojej stronie mogą pisać nawet, ze zwycięzca turnieju jest mistrzem świata w FMa, to już ich cyrk. Nikogo za rękę nie złapano, więc oficjalnie o oszustwie pisać nie można, oni się sejwami nie podłożą i koło się zamyka, lepiej olać i żyć dalej. Jak pisałem wyżej, mi starczy screen z ilością podań kluczowych dla wykonawcy autów, jakie wy na jego podstawie wyciągniecie wnioski to już wasza sprawa.

 bartekr Młody aktywista

Postów: 1728
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.08.2009
Skąd: ZCH/FSD
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.01.2016 13:02    #166
#Odchodze, #BrakPLU, #BrakPerspektyw, #DziękujęZaWspółpracę, #Powodzenia.
"Możemy mieć zastępcę Giggsa, Scholesa czy Ronaldo, ale nigdy nie zastąpimy Sir Alexa Fergusona" - Eric Cantona

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.01.2016 13:13    #167
Hmm?
To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.01.2016 13:29    #168
[quote="bartekr"]#Odchodze, #BrakPLU, #BrakPerspektyw, #DziękujęZaWspółpracę, #Powodzenia.[/quote]


Bartek a jasniej?

 Jacko Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 6993
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.06.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.01.2016 13:37    #169
Najpierw dowodzi, że te statystyki są zawyżone do niebotycznego poziomu, a potem chce wyjaśnić sprawę na priv? Zresztą tak jak pisał Ceyvol na Centrum, taki turniej nie może się opierać ani na notkach na bloga z relacjonowaniem sezonu po sezonie, bo to jest turniej blogerów, a nie grających. Od siebie dorzucę że tym bardziej finał nie może być rozgrywany w taki sposób.

Jest wielu streamerów, którzy wrzucają materiały kilka razy w tyg. a tutaj jest to niemożliwe? Pokażcie mi drugi turniej innej gry gdzie finał jest tak rozegrany po cichaczu. Tu juz nawet nie chodzi o zaufanie, ale zwyczajnie, bezsensu.

A cały angaż w to wszystko PS też jest dziwny, bo pamiętam co mówił o Mahdim kilka miesięcy wstecz. No i o samym projekcie też.

Dlatego tak często myślę, że nasza scena przypomina polskie grupy przestępcze z lat 90-tych. Sprzedaliby kumpla za tira fajek, a swoją rację za klucz d FM-a lub inne apanaże.

romantico, doba ma 24h - pamiętaj o tym :-) poza tym pisałem manifest.

A Bartek pewnie nie ma z kim robić i samemu mu się nie chce. Trzeba mieć dużo pasji i zaangażowania.

// Edytowano 2 razy, ostatni raz 21.01.2016 o godz. 13:41

"Powinni zrobić tak... żeby było dobrze" - Nikodem Dyzma

 Ceyvol Premier Rewolucji

Postów: 3309
Grupa: Administrator
Dołączył: 18.10.2008
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.01.2016 13:49    #170
[quote="Jacko"]A Bartek pewnie nie ma z kim robić i samemu mu się nie chce. Trzeba mieć dużo pasji i zaangażowania.[/quote]
Nie :soczek:
twitter.com/Ceyvol

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution