Strona

Polska Scena FM

 nesete Absynt Prozy

Postów: 836
Grupa: Ekspert
Dołączył: 17.07.2007
Skąd: Szczecin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.01.2016 22:50    #151
ani trochę mnie to nie dziwi

 kell1987 Partyzant

Postów: 742
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.07.2011
Skąd: Rumia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.01.2016 01:23    #152
[quote="Pucek"]Może istnieją racjonalne argumenty. Warto spróbować ich wysłuchać :)[/quote]

ja też z chęcią wysłuchałbym (a raczej przeczytał) te argumenty, bo nie chce mi się wierzyć, że taka osoba jak Michellaga po prostu dałby się zastraszyć

 Jacko Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 6993
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.06.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.01.2016 03:07    #153
Zastraszyć? Myślę, że sprawa wyglądała nieco inaczej. Sam szukał kontaktu na PW. Można wysnuć kilka hipotez i przynajmniej dwie są bardzo możliwe.

Z innej beczki - A tak w ogóle to po ile są teraz klucze do Football Managera 2016? :-)))

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 21.01.2016 o godz. 03:08

"Powinni zrobić tak... żeby było dobrze" - Nikodem Dyzma

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.01.2016 09:52    #154
Jacko a co Ty spać nie możesz ? :-)

 kell1987 Partyzant

Postów: 742
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.07.2011
Skąd: Rumia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.01.2016 10:50    #155
[quote="Jacko"]Zastraszyć? Myślę, że sprawa wyglądała nieco inaczej. Sam szukał kontaktu na PW. Można wysnuć kilka hipotez i przynajmniej dwie są bardzo możliwe.

Z innej beczki - A tak w ogóle to po ile są teraz klucze do Football Managera 2016? :-)))[/quote]

ja myślę, że szukał kontaktu na priv, żeby załatwić tą sprawę tylko między zainteresowanymi, w tym przypadku Mahdi, Michellaga, ewentualnie Opelu, i żeby uniknąc komentarzy na ten stronie co się nie udało.
Być może marzy mu się też miejsce w ich redakcji, ale jak dla mnie to bylo by zbyt płytkie i w to nie wierzę.

 paweldemon Partyzant

Postów: 223
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.09.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.01.2016 11:10    #156
Jacko klucze są od 1 zł (if you know what i mean)

 PavS Partyzant

Postów: 251
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.01.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.01.2016 11:13    #157
Nie wiem czy w tym turnieju ktoś oszukuje i w sumie mam na to wywalone, ale jedno mogę napisać, ~750 kluczowych podań na sezon to wynik nie do osiągnięcia bez zastosowania błędów gry i tyle w temacie. Serio szczytem jest nabić 300, a to i tak mocno naciągany wynik, ale to co widzimy na tamtym screenie to rzecz wręcz niebywała.

Jak pisałem wyżej średnio mnie interesuje ten cały turniej szumnie nazwany Mistrzostwami Polski, mogę tylko pisać z miejsca człowieka, który głównie gra w FMa, żeby bawić się różnymi taktykami dla osiągnięcia danego efektu, po prostu nie da się tak ustawić zespołu, aby osiągnąć takie wyniki w pierwszym sezonie, a w szczególności taką ilość kluczowych podań bez znalezienia dziury w kodzie gry. Nikomu w ekran nie zaglądałem, dowodów żadnych nie mam, ale analiza tylko i wyłącznie jednego głupiego screena jest w stanie sporo powiedzieć.

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.01.2016 11:45    #158
Słyszeliście o burzy w Chelsea? Nie dziwne, że pojawiły się takie żądania http:(...)oK.jpg?1

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.01.2016 12:16    #159
[quote="PavS"]Nie wiem czy w tym turnieju ktoś oszukuje i w sumie mam na to wywalone, ale jedno mogę napisać, ~750 kluczowych podań na sezon to wynik nie do osiągnięcia bez zastosowania błędów gry i tyle w temacie. Serio szczytem jest nabić 300, a to i tak mocno naciągany wynik, ale to co widzimy na tamtym screenie to rzecz wręcz niebywała.

Jak pisałem wyżej średnio mnie interesuje ten cały turniej szumnie nazwany Mistrzostwami Polski, mogę tylko pisać z miejsca człowieka, który głównie gra w FMa, żeby bawić się różnymi taktykami dla osiągnięcia danego efektu, po prostu nie da się tak ustawić zespołu, aby osiągnąć takie wyniki w pierwszym sezonie, a w szczególności taką ilość kluczowych podań bez znalezienia dziury w kodzie gry. Nikomu w ekran nie zaglądałem, dowodów żadnych nie mam, ale analiza tylko i wyłącznie jednego głupiego screena jest w stanie sporo powiedzieć.[/quote]

Tak, dlatego wydaje mi się uczciwym rozwiązaniem, aby opublikować taktykę, save albo kilka dla pełnej przejrzystości i pokazać całej społeczności co jest grane, a w niej na pewno znajdą się osoby, które poddadzą te wyniki analizie i przedstawią wnioski.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 21.01.2016 o godz. 12:17

To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

 kell1987 Partyzant

Postów: 742
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.07.2011
Skąd: Rumia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.01.2016 12:22    #160
Tymbardziej, że prawie nikt już teraz nie gra w 15 i drugich mistrzostw z tego nie będzie. Więc, nie rozumiem trochę tej tajemnicy.

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.