Strona

Polska Scena FM

 SuperZiemniak Naczelnik Służb Wywiadowczych

Postów: 1663
Grupa: Moderator
Dołączył: 19.03.2014
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.01.2016 17:47    #141
Niech sobie grają jak chcą, bronią siebie nawzajem i zakazują pisania słowa cmrev w różnych kombinacjach. Ich cyrk, ich małpy. Ja tylko dodam od siebie, że w FM 16 rekord kluczowych podań jednego zawodnika wynosił u mnie około 170-180 na sezon. 700 to liczba z kosmosu wzięta i jeżeli Opelu osiągnął takie wyniki i liczbę bramek bez pomocy żadnych bugów to dla mnie gra staje się mniej menadżerem, a bardziej fantasy.

Mahdi też wraca do formy, bo w ciągu kilku dni zdążył powiedzieć, że killer taktyka i bug nie jest w stanie zapewnić wygranych i "bycia najlepszym", więc ich stosowanie nie jest i nie będzie zakazane, a osoby je stosujące i tak nie będą najlepsze, a teraz opiera się przed ujawnieniem szczegółów taktyki, bo to jest źródło zwycięstw. Dorzućmy do tego jeszcze nie znoszenie słów krytyki i atakowanie Użytkowników (ban Lucasa za słowo śmieszny, a dwaj Panowie dalej jadą z klaunami i innymi pod naszym adresem). Z tego powodu osoba Mahdiego na czele takiego projektu mi nie pasuje, bo RM to dobry pomysł pod złym zarządem.

E: Zachęcam do wzięcia udziału w Mistrzostwach Internetów o tytuł najlepszego polskiego rewolucjonisty i autograf Ceyvola ;)

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 20.01.2016 o godz. 17:49

 Pikawa Artysta Rewolucji

Postów: 911
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.11.2013
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.01.2016 17:51    #142
[quote="kell1987"]został nawet nazwany hejterem, choć pan Łukasz chyba nie bardzo zna znaczenie tego słowa. Kilka stron wcześniej Opelu zarzekał się, że nie korzystał z bugu z autami, a teraz wychodzi na to, że Azpilicueta kluczowych podań ma 774!! i przypadkiem jest chyba najlepiej rzucającym auty obrońcą w grze. Przypadek? Nie sądze.[/quote]
Co najśmieszniejsze - "wieszcz" ma gdzieś kogoś opinię, po czym wygłasza swoją i karze Ci w nią wierzyć. Ta logika...
Michellaga przedstawił dowody na to jak mogło być, a w odpowiedzi (zapewne) wkrótce dostanie garść wyzwisk od "mistrzów", zamiast dowodów, że się myli. Słowa wieszcza na temat tego, że Opelu nie korzystał z tych bugów są warte tyle samo, co te "hejtujące".
.

 Michellaga Partyzant

Postów: 239
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.08.2010
Skąd: Stargard Szczeciński
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.01.2016 18:13    #143
Przyznaje się do błedu, nie miałem racji co do wykorzystywanie przez Opelu buga związanego z długimi wrzutami z autów. Wszystko zostało mi wytłumaczalne w sposób jasny i przejrzysty.
Przepraszam za zamieszanie.

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.01.2016 20:44    #144
Możesz nam to też wytłumaczyć, tak jak wytłumaczono to Tobie? A dokładnie jak w 12 meczach Premier League, w pierwszym sezonie gry można strzelić 62 gole i stracić 8?

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 20.01.2016 o godz. 20:45

To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.01.2016 20:53    #145
[quote="Pucek"]Możesz nam to też wytłumaczyć, tak jak wytłumaczono to Tobie? A dokładnie jak w 12 meczach Premier League, w pierwszym sezonie gry można strzelić 62 gole i stracić 8?[/quote]

Pucek zostaw to, jego Zbawiciel pewnie go zjechal na priv i musiał przepraszac na dwóch stronach bo by bana załapał.

Już rozumiem, po jakiego groma gościowi te ujawnianie się - by później jak Puckowi wysyłać obelgi na FB.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 20.01.2016 o godz. 20:54

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.01.2016 20:57    #146
Może istnieją racjonalne argumenty. Warto spróbować ich wysłuchać :)
To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.01.2016 21:11    #147
[quote="Pucek"]Może istnieją racjonalne argumenty. Warto spróbować ich wysłuchać :)[/quote]

Pucek, wierzysz w to, co piszesz?

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.01.2016 21:17    #148
Próbuję wierzyć w dobrej intencje innych osób :)
To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.01.2016 21:49    #149
[quote="Pucek"]Próbuję wierzyć w dobrej intencje innych osób :)[/quote]

W ich intencje też ? http://imgur.com/t3bNvxJ :)

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.01.2016 22:08    #150
Czytałem biografię Orbana, którą napisał Igor Janke, więc ogólnie była spoko, ale jednak zbyt bałwochwalcza. Co do Jarka, to zdecydowanie bliżej mi do Barbary Nowackiej albo Adriana Zandberga, chociaż życiowo ułożyło się tak, że najwięcej przyjaciół mam w Nowoczesnej.
To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.