Sukces polskim klubem w Europie

 Sami212 Partyzant

Postów: 52
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.10.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.03.2013, 11:35    #1
Witam uwazam ze nie da sie zdobyc ligi mistrzow polskim klubem no chyba ze uzywa sie geni scauta albo uszukuje sie cos w finansach. Owszem mozna dojsc do grupy ligi mistrzow sam doszedlem nawet wyjsc z grupy ale praktycznie zaraz sie odpada. Jesli gramy z dobry m zespolem typu real milan manchester nie ma szans wygrac , moze u siebie jakims cudem sie da ale na wyjezdzie przeciwnik cala czas atakuje zreszta u siebie tez. Nie pomagaja jakies ustawienia typu bardzo plynnie sztywno czy cos , cofniecie obrony gra skrzydlami wszystko juz ustawialem i nie da rady krycie scisle albo strefowe nic nie daje mialem dobrych zawodnikow miedzy innymi carlos fierro ktory jest mega talenetem. ustawialem wysunietego rozgrywajacego zeby gral na skrzydla tez nic nie daje prosze o jakis komentarz albo popowiedzi sugestie wasze. Chetnie podyskutuje pozdrawiam

 marekkk88 Partyzant

Postów: 26
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.12.2008
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.03.2013 12:16    #2
jak chcesz wygrac lige mistrzow to sprawdz taktyke 442 modern warfare (do znalezienia w necie). Mi przez ta taktyke gra sie znudziła ( grałem Łks-em). W lidze bilem wszystkich majac serie 43 meczy bez porazki. Konczac grac bylem w polfinale ligi mistrzow (5 sezon). W grupie zostawilem za soba szachtar i bayern potem bylo napoli, inter, a w polfinale mialem miec mecz z atletico. Nie korzystalem z zadnych pomocy typu genie scout czy edytor. Takze nie pisz, że nie da się zdobyc ligi mistrzow. Jesli chcesz sobie popsuc rozgrywke to zobacz ta taktyke. Przez z nia gra staje sie nudna

 Mar1992 Przodownik pracy

Postów: 1637
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.12.2008
Skąd: Budzyń
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.03.2013 12:20    #3
No tak, a taktyka z neta, to nie jest pomoc.

 undertheskin Partyzant

Postów: 170
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.09.2012
Skąd: Legnica
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.03.2013 14:03    #4
Da się wygrać LM. W FM 12 dwukrotnie ograłem Barcelonę Lechem Poznań (2:0 i 1:0) , poza tym Bayern w Monachium (4:2) i Man U (3:2), Dortmund i Chelsea , chociaż większość tych meczy wygrałem w grupie, niemniej zawsze wychodziłem Lechem z grupy. Dobiłem do ćwierćfinału LM. Myślę, że gdybym pociągnął grę jeszcze kilka sezonów to udało by się wygrać, ale popełniłem błąd i dałem się skusić ofercie Tottenhamu tylko dlatego, że pokłóciłem się z zarządem o liczbę trenerów (nie miałem wtedy pojęcia, że o efektach ich pracy decyduje także determinacja, zdolność do motywowania i poziom dyscypliny). Konkludując: Miałem świetny skład po 7-miu sezonach w Lechu (Fierro i kilku wypakowanych newgenów) i gdybym jeszcze kilka następnych sezonów pociągnął to LM w końcu by padła. Z drugiej strony im lepszy skład tym więcej to wtedy kosztowało, a polska liga nie generowała w grze takich zysków, jak angielska na przykład. Nawet zyski z Champions League to było trochę za mało. Taktyka 4-2-3-1 albo 4-4-2 diament, oczywiście własna. Po moim odejściu Lech wyprzedał za grubą kasę moją drużynę i nie było do czego wracać. Jedyną drużyną, z którą nie mogłem sobie poradzić to Real. Z rozrzewnieniem wspominam akcje mojego Lecha po których skrzydłowy zbiegał pod bramkę i podawał (tak, tak) do lepiej ustawionego napastnika. W FM13 niestety nie ma szans na takie akcje.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 26.03.2013 o godz. 14:04

 undertheskin Partyzant

Postów: 170
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.09.2012
Skąd: Legnica
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.03.2013 14:10    #5
Zatem, moim skromnym zdaniem, prowadź długofalową politykę budowania klubu, rozwijaj skauting, rozbudowuj bazę treningową, kupuj młodych, perspektywicznych itd. Bądź cierpliwy i nie oczekuj sukcesów od razu. Po 10-tym czy 12-tym sezonie w końcu będziesz potęgą :)

 DeadMan Partyzant

Postów: 344
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.05.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.03.2013 15:15    #6
1. Jeśli chcesz podyskutować, to zacznij używać znaków interpunkcyjnych.
2. Da się wygrać, ale potrzebna jest cierpliwość. Mi się to udało, w bodajże 10 sezonie gry, choć też zazwyczaj odpadałem już po wyjściu z grupy :)

 Leo146 Partyzant

Postów: 149
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.01.2010
Skąd: Zgierz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.03.2013 16:14    #7
Na pewno jest to możliwe. Sam nigdy czegoś takiego nie osiągnąłem, ale słyszałem od wielu osób grających w FM, że jak najbardziej można. Wystarczy dobra wola, odpowiednie transfery + rozbudowa klubu i dużo cierpliwości. Ja o wiele bardziej zastanawiam się czy jest szansa na ugranie coś w LM klubem z San Marino. Próbował ktoś?

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.03.2013 16:22    #8
Ja probuje ale klub San Marino gra we włoskiej lidze wiec nie wiem czy sie zalicza do tych kryteriów.
Na razie czekam na awans do Serie A ;)

 DeadMan Partyzant

Postów: 344
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.05.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.03.2013 16:38    #9
Nie jestem pewien, ale wydaje mi sie że jakiś użytkownik tej strony klubem z San Marino ograł Rangersów 4-0. Kariera była chyba opisywana w manifestach.

 lancos3-11 Partyzant

Postów: 506
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.10.2012
Skąd: Jaworzno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.03.2013 19:50    #10
Dead
Tak. Rafał 9595 i jego Faetano

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.