Manifest użytkownika pavel_32
Liderem Pogoń
Przyszedł mecz z Górnikiem Zabrze, kandydatem do awansu. Byłem nieco spięty, jednak wierzyłem, że gospodarzy da się pokonać, a przynajmniej zremisować. Rozpoczęło się od bramki Bonina. Po przerwie udało mi się...