Manifest użytkownika Shrek
Konferencja prasowa przed rozpoczęciem meczu, rozczarowała mnie. W porównaniu z konferencjami w Anglii ( a przynajmniej tymi, które widziałem na żywo we Wrexham), ilość dziennikarzy, była znikoma. Ledwie 3, którzy zadawali...